دکتر خلیل یعقوبی

دکتر خلیل یعقوبی

تخصص پوست، مو و زیبایی

تهران

کد نظام پزشکی

56244
%88
پیشنهاد(از 16 کاربر)

درباره‌پزشک

عضو انجمن متخصصین پوست ایران

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص پوست، مو و زیبایی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران ، خیابان پاسداران ، نبش بوستان یکم ، (زمردیان )پلاک ۲۰۷ ، واحد ۶

تلفن:02122873807

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خلیل یعقوبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خلیل یعقوبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%88
14 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  6 نفر
 • 45-90 دقیقه
  6 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

مهرسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

تشخیص ایشون فوق العادست، راهنمایی هایی هم که انجام می دهند، عالی است.

پریسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

راستش راضی نبودم. چندبار وسط بیان مشکلاتم با موبایل صحبت کردند و تکست هم می‌دادند! هیچ اطلاعاتی و طرح مسئله یا اینکه مشکل ممکن است از چی باشد یا آزمایش بده بعدا درمان را شروع کنیم، هیچی نگفتند که من امیدوار و دلگرم به درمان شوم. فقط سرگرم موبایل بودند و بعدشم فقط یک کلمه: آزمایش!

مبینا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر فوق‌العاده با اخلاق و مهربونی هستند و من برای آکنه خدمتشون مراجعه کردم و در حال درمان هستم خیلی راضیم و پوستم خوب داره میشه به لطف آقای دکتر یعقوبی

مهرداد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

والا ساعت هفت وقت داشتم، ساعت هفت و نیم رفتم توو، ولی اوکی بود محیط آرومی داشت انتظار کلا عادیه توو مطبا ولی کارم کامل راه‌افتاد اون روز، قیمتاشونم‌عالی و مناسبه برخوردشونم محترمانه و خوب

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

تخصص و برخورد مناسب

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر خلیل یعقوبیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خلیل یعقوبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خلیل یعقوبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خلیل یعقوبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خلیل یعقوبی چقدر است؟
هزینه ویزیت خلیل یعقوبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خلیل یعقوبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خلیل یعقوبی کجا است؟
دکتر خلیل یعقوبی 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر خلیل یعقوبی را ببینید.
+
آیا دکتر خلیل یعقوبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خلیل یعقوبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خلیل یعقوبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خلیل یعقوبی متخصص پوست، مو و زیبایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خلیل یعقوبی چه زمانی است؟
دکتر خلیل یعقوبی از روز شنبه 13 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خلیل یعقوبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خلیل یعقوبی چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر خلیل یعقوبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خلیل یعقوبی 5 از 5 است.

درباره دکتر خلیل یعقوبیدکتر خلیل یعقوبی dr khalil yaghoobi از دکترهای متخصص پوست، مو و زیبایی تهران هستند. مطب دکتر خلیل یعقوبی در تهران ، خیابان پاسداران ، نبش بوستان یکم ، (زمردیان )پلاک ۲۰۷ ، واحد ۶ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خلیل یعقوبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122873807 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خلیل یعقوبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خلیل یعقوبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خلیل یعقوبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خلیل یعقوبی متخصص پوست، مو و زیبایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پوست، مو و زیبایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خلیل یعقوبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.