دکتر منصور شیخ

دکتر منصور شیخ

تخصص جراحی عمومی

فوق تخصص جراحی کودکان

جراحی و اورولوژی اطفال
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۰ کاربر)

درباره‌ی پزشک

فلوشیپ اورولوژی اطفال
بیمارستان همکار : بیمارستان کودکان تهران

کد نظام پزشکی

۲۰۶۲۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی
 • فوق تخصص جراحی کودکان

اطلاعات مطب میدان آرژانتین

آدرس:

تهران ، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر یا بخارست ، خیابان دوم ، ساختمان ۳ ، طبقه ۳

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر منصور شیخ بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۰ کاربر)

%۱۰۰
۱۰ کاربر از ۱۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان آرژانتین
ملاحظات

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر منصور شیخ، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۱۲۰,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر منصور شیخ می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

۱۰۰,۰۰۰ تومان
پرسش و پاسخ متنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر منصور شیخ
دکتر منصور شیخ

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصور شیخ را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصور شیخ نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصور شیخ در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصور شیخ چقدر است؟
هزینه ویزیت منصور شیخ با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور شیخ می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصور شیخ کجا است؟
دکتر منصور شیخ 1 مطب در مطب میدان آرژانتین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر منصور شیخ، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر منصور شیخ امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصور شیخ در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصور شیخ در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصور شیخ متخصص جراحی عمومی و جراحی کودکان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصور شیخ چه زمانی است؟
دکتر منصور شیخ از روز چهارشنبه 26 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصور شیخ در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصور شیخ چقدر است؟
تا کنون 10 نفر به دکتر منصور شیخ رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصور شیخ 5 از 5 است.

درباره دکتر منصور شیخ

دکتر منصور شیخ dr mansoor sheikh از دکترهای متخصص تخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر منصور شیخ در تهران ، میدان آرژانتین، خیابان احمد قصیر یا بخارست ، خیابان دوم ، ساختمان ۳ ، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصور شیخ می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188756648 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصور شیخ و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصور شیخ هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصور شیخ فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصور شیخ تخصص جراحی عمومی ، فوق تخصص جراحی کودکان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصور شیخ مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.