دکتر مریم صحت پور

دکتر مریم صحت پور

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

شیراز

کد نظام پزشکی

105234
%92
پیشنهاد(از 58 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب چهارراه زرگری

آدرس:

شیراز، چهارراه زرگری، به سمت عفیف آباد، روبرو کوچه 69، جنب بانک صادرات، ساختمان رایمون، طبقه 2، واحد 204

تلفن:07136279465

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم صحت پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم صحت پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 58 کاربر)

%92
53 کاربر از 58 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  12 نفر
 • 15-45 دقیقه
  14 نفر
 • 45-90 دقیقه
  14 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  18 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

مهربان ،دلسوز ، باتجربه

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

بسیار دکتر دلسوز مهربان با سواد هستند داروهام رو خیلی راحت کم کردند و بسیار ازشون راضی هستم

امین
این پزشک را پیشنهاد نمی‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

مشکل رو نتونستن حل کنند.

عبدالرسول
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار پزشک با احترام و درمانشان عالی هست

مرضیه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی با شخصیت با کلاس و با سواد

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم صحت پورسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم صحت پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم صحت پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم صحت پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم صحت پور چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم صحت پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم صحت پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم صحت پور کجا است؟
دکتر مریم صحت پور 1 مطب در مطب چهارراه زرگری دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم صحت پور را ببینید.
+
آیا دکتر مریم صحت پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم صحت پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم صحت پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم صحت پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم صحت پور چه زمانی است؟
دکتر مریم صحت پور از روز یکشنبه 30 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم صحت پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم صحت پور چقدر است؟
تا کنون 58 نفر به دکتر مریم صحت پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم صحت پور 5 از 5 است.

درباره دکتر مریم صحت پوردکتر مریم صحت پور dr maryam sehatpoor از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) شیراز هستند. مطب دکتر مریم صحت پور در شیراز، چهارراه زرگری، به سمت عفیف آباد، روبرو کوچه 69، جنب بانک صادرات، ساختمان رایمون، طبقه 2، واحد 204 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم صحت پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136279465 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم صحت پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم صحت پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم صحت پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم صحت پور متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم صحت پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.