%۸۶
پیشنهاد(از ۷ کاربر)

کد نظام پزشکی

۲۰۷۸۰

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی)

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران ، شمال شرقی میدان ونک ، خیابان شهید صانعی ، پلاک ۴۲ گروه پزشکی ونک ، طبقه سوم، واحد7

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مروت اله پیشگاهی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مروت اله پیشگاهی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۷ کاربر)

%۸۶
۶ کاربر از ۷ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ونک
دکتر مروت اله پیشگاهی
دکتر مروت اله پیشگاهی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مروت اله پیشگاهی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مروت اله پیشگاهی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مروت اله پیشگاهی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مروت اله پیشگاهی چقدر است؟
هزینه ویزیت مروت اله پیشگاهی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مروت اله پیشگاهی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مروت اله پیشگاهی کجا است؟
دکتر مروت اله پیشگاهی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مروت اله پیشگاهی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مروت اله پیشگاهی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مروت اله پیشگاهی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مروت اله پیشگاهی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مروت اله پیشگاهی متخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مروت اله پیشگاهی چه زمانی است؟
دکتر مروت اله پیشگاهی از روز شنبه 9 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مروت اله پیشگاهی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مروت اله پیشگاهی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر مروت اله پیشگاهی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مروت اله پیشگاهی 5 از 5 است.

درباره دکتر مروت اله پیشگاهیدکتر مروت اله پیشگاهی dr morovatollah pishgahi از دکترهای متخصص تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر مروت اله پیشگاهی در تهران ، شمال شرقی میدان ونک ، خیابان شهید صانعی ، پلاک ۴۲ گروه پزشکی ونک ، طبقه سوم، واحد7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مروت اله پیشگاهی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188788768 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مروت اله پیشگاهی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مروت اله پیشگاهی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مروت اله پیشگاهی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مروت اله پیشگاهی تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص جراحی کلیه، مجاری ادراری و تناسلی (اورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مروت اله پیشگاهی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.