دکتر علیرضا خدابنده

دکتر علیرضا خدابنده

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ ویتره و رتین
تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۱۱ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بیمارستانهای همکار : فارابی - نور معاینه شبکیه- معاینه بیماران دیابتی - خونریزی شبکیه - تزریقات داخل چشمی لیزر شبکیه - جراحی شبکیه جراحی آب مروارید- جراحی عیوب انکساری رتینوپانی نوزادان زودرس-لیزیک و لازک

کد نظام پزشکی

۹۶۴۳۸

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب دکتر علیرضا خدابنده

آدرس:

تهران میدان ونک بلوار حقانی مابین گاندی شمالی و چهارراه جهان کودک پلاک 67 طبقه ششم واحد 20

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر علیرضا خدابنده بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۱۱ کاربر)

%۱۰۰
۱۱ کاربر از ۱۱ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۴ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۵ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب دکتر علیرضا خدابنده
ملاحظات

توجه نمایید:ساعت تعیین شده به معنی حضور در مطب میباشد وزمان ویزیت بستگی به شرایط مطب دارد.

لطفا صبور باشید.

دکتر علیرضا خدابنده
دکتر علیرضا خدابنده

درباره دکتر علیرضا خدابنده

دکتر علیرضا خدابنده از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر علیرضا خدابنده در تهران میدان ونک بلوار حقانی مابین گاندی شمالی و چهارراه جهان کودک پلاک 67 طبقه ششم واحد 20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا خدابنده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188771084 ، 09025555431 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا خدابنده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا خدابنده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است. برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد. با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا خدابنده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است. با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا خدابنده تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن توسط پزشک از میزان رضایت دیگران نسبت به آن پزشک مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.