دکتر علیرضا خدابنده

دکتر علیرضا خدابنده

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ ویتره و رتین
تهران

کد نظام پزشکی

96438
%100
پیشنهاد(از 16 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستانهای همکار : فارابی - نور معاینه شبکیه- معاینه بیماران دیابتی - خونریزی شبکیه - تزریقات داخل چشمی لیزر شبکیه - جراحی شبکیه جراحی آب مروارید- جراحی عیوب انکساری رتینوپانی نوزادان زودرس-لیزیک و لازک

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب دکتر علیرضا خدابنده

آدرس:

تهران، میدان ونک، بلوار حقانی، مابین گاندی شمالی و چهارراه جهان کودک، پلاک 67، طبقه ششم، واحد 20

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر علیرضا خدابنده را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر علیرضا خدابنده بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 16 کاربر)

%100
16 کاربر از 16 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  5 نفر
 • 45-90 دقیقه
  3 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

سعیده
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر خدابنده از نظر اخلاق بسیار عالی و خیلی از نظر علمی با تجربه هستند همسر من پیش اقای دکتر عمل شبکیه انجام دادن که با لطف خدا و دستان اقای دکتر نتیجه عمل عالی بود.

فاطمه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیص عالی

آزاده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

دکتر خوش برخورد و با معلوماتی هستند. و تجویز بی جا و استرس بی جا نمیدهند و خوب توضیح میدهند.

قاسم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالی

هدا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی بودند.ممنون از آقای دکتر

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر علیرضا خدابندهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر علیرضا خدابنده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر علیرضا خدابنده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر علیرضا خدابنده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر علیرضا خدابنده چقدر است؟
هزینه ویزیت علیرضا خدابنده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خدابنده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر علیرضا خدابنده کجا است؟
دکتر علیرضا خدابنده 1 مطب در مطب دکتر علیرضا خدابنده دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر علیرضا خدابنده را ببینید.
+
آیا دکتر علیرضا خدابنده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خدابنده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر علیرضا خدابنده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر علیرضا خدابنده متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر علیرضا خدابنده چه زمانی است؟
دکتر علیرضا خدابنده از روز دوشنبه 1 اسفند بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر علیرضا خدابنده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر علیرضا خدابنده چقدر است؟
تا کنون 16 نفر به دکتر علیرضا خدابنده رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر علیرضا خدابنده 5 از 5 است.

درباره دکتر علیرضا خدابندهدکتر علیرضا خدابنده dr alireza khodabandeh از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر علیرضا خدابنده در تهران، میدان ونک، بلوار حقانی، مابین گاندی شمالی و چهارراه جهان کودک، پلاک 67، طبقه ششم، واحد 20 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر علیرضا خدابنده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188771084 ، 09025555431 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر علیرضا خدابنده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر علیرضا خدابنده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر علیرضا خدابنده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر علیرضا خدابنده متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر علیرضا خدابنده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.