دکتر محمد گلی

دکتر محمد گلی

تخصص گوش، حلق و بینی

تهران

کد نظام پزشکی

67620
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

جراح پلاستیک و بینی مشاوره جراحی بینی - تزریق ژل و بوتاکس وبسایت : www.DrGoli.ir

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب میدان ونک

آدرس:

تهران ، میدان ونک ، خیابان ولیعصر شمالی ، خیابان برادران شریفی ، جنب بانک مسکن ، ساختمان پزشکان خشایار ، طبقه2 ، واحد 5

تلفن:02188194025

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد گلی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد گلی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

نگار
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خیلی خوش برخورد و حرفه ایی🤗

تارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر گلی واقعا فوق خوش برخورد و مهربون هستن و من وقت عملمو با دکتر گلی عزیز گرفتم واقعا همه باید از انسانیت ایشان الگو بگیرن

لیلا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

همه عوامل ودرنظر میگیرن وفقط هدفشون زیبایی نیست تنفس بیمارهم دراولویت هست واین خوبه

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد گلیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد گلی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد گلی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد گلی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد گلی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد گلی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد گلی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد گلی کجا است؟
دکتر محمد گلی 1 مطب در مطب میدان ونک دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد گلی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد گلی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد گلی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد گلی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد گلی متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد گلی چه زمانی است؟
دکتر محمد گلی از روز دوشنبه 17 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد گلی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد گلی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمد گلی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد گلی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد گلیدکتر محمد گلی dr mohammad goli از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی تهران هستند. مطب دکتر محمد گلی در تهران ، میدان ونک ، خیابان ولیعصر شمالی ، خیابان برادران شریفی ، جنب بانک مسکن ، ساختمان پزشکان خشایار ، طبقه2 ، واحد 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد گلی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188194025 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد گلی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد گلی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد گلی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد گلی متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد گلی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.