دکتر حمیدرضا فتاحی

دکتر حمیدرضا فتاحی

پزشک دندانپزشک

شیراز

کد نظام پزشکی

74927

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک دندانپزشک

اطلاعات مطب خیابان قدوسی غربی

آدرس:

شیراز ، خیابان قدوسی غربی ، کوچه 8 ، روبروی بانک رفاه ، ساختمان آلفافا ، طبقه سوم ، واحد 6

تلفن:07136311574

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حمیدرضا فتاحی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حمیدرضا فتاحیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حمیدرضا فتاحی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حمیدرضا فتاحی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا فتاحی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حمیدرضا فتاحی چقدر است؟
هزینه ویزیت حمیدرضا فتاحی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا فتاحی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حمیدرضا فتاحی کجا است؟
دکتر حمیدرضا فتاحی 1 مطب در مطب خیابان قدوسی غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حمیدرضا فتاحی را ببینید.
+
آیا دکتر حمیدرضا فتاحی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا فتاحی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حمیدرضا فتاحی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حمیدرضا فتاحی متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حمیدرضا فتاحی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر حمیدرضا فتاحی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر حمیدرضا فتاحی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حمیدرضا فتاحی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حمیدرضا فتاحی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حمیدرضا فتاحی 0 از 5 است.

درباره دکتر حمیدرضا فتاحیدکتر حمیدرضا فتاحی dr hamidreza fattahi از دکترهای متخصص دندانپزشک شیراز هستند. مطب دکتر حمیدرضا فتاحی در شیراز ، خیابان قدوسی غربی ، کوچه 8 ، روبروی بانک رفاه ، ساختمان آلفافا ، طبقه سوم ، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حمیدرضا فتاحی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07136311574 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حمیدرضا فتاحی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حمیدرضا فتاحی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حمیدرضا فتاحی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حمیدرضا فتاحی متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حمیدرضا فتاحی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.