دکتر فیروزه غفاری

دکتر فیروزه غفاری

پزشک عمومی

مشاوره ژنتیک پزشکی
شیراز

درباره‌ی پزشک

مشاوره ژنتیک، دارای مجوز مشاوره ژنتیک از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی و بهزیستی کل کشور
سابقه 15 سال مشاوره ژنتیک در شهر شیراز و همکاری با بهزیستی شیراز

کد نظام پزشکی

۷۹۷۴۱

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز ، خیابان زند ، روبروی هتل پارس ، کوچه 47 ، ساختمان فیروزه

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • نیروهای مسلح
  • جانبازان
  • خدمات درمانی(سلامت)

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات
  • در مطب تنها مشاوره ژنتیک انجام میشود.
  • مبلغ پرداختی به سایت در مطب پزشک از ویزیت شما کسر خواهد شد.

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر فیروزه غفاری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۹۷,۰۰۰ تومان
۲۰ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل

مشاوره متنی

برای مشاوره آنلاین با دکتر فیروزه غفاری می‌توانید سوال خود را به شکل متنی ارسال کنید. پزشک سوال شما را پاسخ می‌دهد.

۶۰,۰۰۰ تومان
پرسش و پاسخ متنی
قابلیت ارسال فایل
دکتر فیروزه غفاری
دکتر فیروزه غفاری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فیروزه غفاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فیروزه غفاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فیروزه غفاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فیروزه غفاری چقدر است؟
هزینه ویزیت فیروزه غفاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزه غفاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فیروزه غفاری کجا است؟
دکتر فیروزه غفاری 1 مطب در مطب خیابان زند دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر فیروزه غفاری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر فیروزه غفاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزه غفاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فیروزه غفاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فیروزه غفاری متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فیروزه غفاری چه زمانی است؟
دکتر فیروزه غفاری از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فیروزه غفاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فیروزه غفاری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فیروزه غفاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فیروزه غفاری 0 از 5 است.

درباره دکتر فیروزه غفاری

دکتر فیروزه غفاری dr firoozeh ghaffari از دکترهای متخصص پزشک عمومی شیراز هستند. مطب دکتر فیروزه غفاری در شیراز ، خیابان زند ، روبروی هتل پارس ، کوچه 47 ، ساختمان فیروزه واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فیروزه غفاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132338944 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فیروزه غفاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فیروزه غفاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فیروزه غفاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فیروزه غفاری پزشک عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله پزشک عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فیروزه غفاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.