دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکتر نوح افشار

دکتر نوح افشار

تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

تهران

کد نظام پزشکی

78593

درباره‌پزشک

درمان بیماریهای اعصاب و روان مشاوره ازدواج ، خانواده ، شغلی و تحصیلی زوج درمانی و خانواده درمانی مشاور اعصاب و روان در بیمارستان کسری

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص اعصاب و روان (روانپزشکی)

اطلاعات مطب میدان آرژانتین

آدرس:

تهران ، میدان آرژانتین ، ابتدای خیابان الوند ، پلاک ۵ ، ساختمان مرکزی پزشکان ، طبقه سوم ، واحد ۳۷

تلفن:02188792684

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نوح افشار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر نوح افشار
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب میدان آرژانتین
تهران - تهران ، میدان آرژانتین ، ابتدای خیابان الوند ، پلاک ۵ ، ساختمان مرکزی پزشکان ، طبقه سوم ، واحد ۳۷


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نوح افشار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نوح افشار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نوح افشار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نوح افشار چقدر است؟
هزینه ویزیت نوح افشار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نوح افشار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نوح افشار کجا است؟
دکتر نوح افشار 1 مطب در مطب میدان آرژانتین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نوح افشار را ببینید.
+
آیا دکتر نوح افشار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نوح افشار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نوح افشار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نوح افشار متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نوح افشار چه زمانی است؟
دکتر نوح افشار از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نوح افشار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نوح افشار چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر نوح افشار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نوح افشار 0 از 5 است.
درباره دکتر نوح افشار


دکتر نوح افشار dr nooh afshar از دکترهای متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) تهران هستند. مطب دکتر نوح افشار در تهران ، میدان آرژانتین ، ابتدای خیابان الوند ، پلاک ۵ ، ساختمان مرکزی پزشکان ، طبقه سوم ، واحد ۳۷ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نوح افشار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188792684 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نوح افشار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نوح افشار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نوح افشار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نوح افشار متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله اعصاب و روان (روانپزشکی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نوح افشار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.