دکتر سپیده امین صادقیه

دکتر سپیده امین صادقیه

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

32484
%100
پیشنهاد(از 7 کاربر)

درباره‌پزشک

کنترل بارداری بیماریهای زنان و نازایی گذاشتن آ یو دی کرایو برداشتن ضایعات ولو و واژن بیمارستانهای همکار:ولیعصر ناجا - کسری

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب میدان آرژانتین

آدرس:

تهران ، میدان آرژانتین ، ابتدای خیابان الوند ، ساختمان مرکزی پزشکان ، طبقه ۳

تلفن:02188653431

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سپیده امین صادقیه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سپیده امین صادقیه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%100
7 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  7 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

فرزانه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

گفتن کلمه عالی برای این پزشک بسیار کمه

ساغر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

از صبر و‌شکیبایی و‌ حاذق بودن ایشان

زمزم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

فوق العاده مهربان و حاذق و با استعداد و تشخيص عالي و دوست داشتني هستن خانم دكتر عزيز.

سپیده
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر با ارامش و مهربون هستند

فرزانه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

چون در ایام تعطیل هم پاسخگوی سوالات من بودن وکلی به من کمک کردن

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سپیده امین صادقیهسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سپیده امین صادقیه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سپیده امین صادقیه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سپیده امین صادقیه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سپیده امین صادقیه چقدر است؟
هزینه ویزیت سپیده امین صادقیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده امین صادقیه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سپیده امین صادقیه کجا است؟
دکتر سپیده امین صادقیه 1 مطب در مطب میدان آرژانتین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سپیده امین صادقیه را ببینید.
+
آیا دکتر سپیده امین صادقیه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده امین صادقیه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سپیده امین صادقیه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سپیده امین صادقیه متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سپیده امین صادقیه چه زمانی است؟
دکتر سپیده امین صادقیه از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده امین صادقیه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سپیده امین صادقیه چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر سپیده امین صادقیه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سپیده امین صادقیه 5 از 5 است.

درباره دکتر سپیده امین صادقیهدکتر سپیده امین صادقیه dr sepideh amin sadeghiyeh از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر سپیده امین صادقیه در تهران ، میدان آرژانتین ، ابتدای خیابان الوند ، ساختمان مرکزی پزشکان ، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سپیده امین صادقیه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188653431 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سپیده امین صادقیه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سپیده امین صادقیه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سپیده امین صادقیه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سپیده امین صادقیه متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سپیده امین صادقیه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.