دکتر سپیده امین صادقیه

دکتر سپیده امین صادقیه

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۶ کاربر)

درباره‌ی پزشک

کنترل بارداری بیماریهای زنان و نازایی گذاشتن آ یو دی کرایو برداشتن ضایعات ولو و واژن بیمارستانهای همکار:ولیعصر ناجا - کسری

کد نظام پزشکی

۳۲۴۸۴

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب میدان آرژانتین

آدرس:

تهران ، میدان آرژانتین ، ابتدای خیابان الوند ، ساختمان مرکزی پزشکان ، طبقه ۳

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سپیده امین صادقیه را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سپیده امین صادقیه بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۶ کاربر)

%۱۰۰
۶ کاربر از ۶ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۶ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان آرژانتین
ملاحظات

بیماران محترم لطفا توجه بفرمایید، ساعت اعلام شده در سایت، ساعت ویزیت نمی باشد. زمان انتظار شما در مطب غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید.   

دکتر سپیده امین صادقیه
دکتر سپیده امین صادقیه

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سپیده امین صادقیه را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سپیده امین صادقیه نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سپیده امین صادقیه در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سپیده امین صادقیه چقدر است؟
هزینه ویزیت سپیده امین صادقیه با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده امین صادقیه می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سپیده امین صادقیه کجا است؟
دکتر سپیده امین صادقیه 1 مطب در مطب میدان آرژانتین دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سپیده امین صادقیه، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سپیده امین صادقیه امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده امین صادقیه در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سپیده امین صادقیه در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سپیده امین صادقیه متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سپیده امین صادقیه چه زمانی است؟
دکتر سپیده امین صادقیه از روز شنبه 16 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده امین صادقیه در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سپیده امین صادقیه چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به دکتر سپیده امین صادقیه رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سپیده امین صادقیه 5 از 5 است.

درباره دکتر سپیده امین صادقیهدکتر سپیده امین صادقیه dr sepideh amin sadeghiyeh از دکترهای متخصص تخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر سپیده امین صادقیه در تهران ، میدان آرژانتین ، ابتدای خیابان الوند ، ساختمان مرکزی پزشکان ، طبقه ۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سپیده امین صادقیه می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188653431 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سپیده امین صادقیه و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سپیده امین صادقیه هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سپیده امین صادقیه فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سپیده امین صادقیه تخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سپیده امین صادقیه مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.