دکتر محمد محسن مغاری

دکتر محمد محسن مغاری

تخصص جراحی عمومی

تهران

کد نظام پزشکی

46795
%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌پزشک

بیمارستان همکار: بیمارستان لاله

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات مطب خیابان پاسداران

آدرس:

تهران ، خیابان پاسداران ، نبش بوستان سوم ، مجتمع سیمرغ ، طبقه سوم ، واحد ۸

تلفن:02122553774

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد محسن مغاری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد محسن مغاری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

من تعريف ايشونو بسيار شنيدم، بسيار با سواد بودن يعني با ديدن آزمايشهاي قبليم همه مشكلاتمو فهميدن و همه چيو با دقت برام توضيح دادن، چيزي كه كمتر تو ايران ديدم. براي هر مريض وقت زيادي ميگذارن و كلا خيلي خوشحالم كه پزشكاني مثل ايشون هنوز هستن. سلامت باشين آقاي دكتر.

منیر
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تخصص کافی ، برخورد بسیار خوب

محمد
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

درود به همه عزیزان دکتر مغاری هم تخصص لازمه رو داشت هم به معنای واقعی یه انسان صادق بود سپاسگزارم 🙏🏼🙏🏼🙏🏼

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمد محسن مغاریسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد محسن مغاری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد محسن مغاری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد محسن مغاری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد محسن مغاری چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد محسن مغاری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد محسن مغاری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد محسن مغاری کجا است؟
دکتر محمد محسن مغاری 1 مطب در مطب خیابان پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد محسن مغاری را ببینید.
+
آیا دکتر محمد محسن مغاری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد محسن مغاری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد محسن مغاری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد محسن مغاری متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد محسن مغاری چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر محمد محسن مغاری تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد محسن مغاری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد محسن مغاری چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر محمد محسن مغاری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد محسن مغاری 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد محسن مغاریدکتر محمد محسن مغاری dr mohammad mohsen moghari از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمد محسن مغاری در تهران ، خیابان پاسداران ، نبش بوستان سوم ، مجتمع سیمرغ ، طبقه سوم ، واحد ۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد محسن مغاری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122553774 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد محسن مغاری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد محسن مغاری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد محسن مغاری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد محسن مغاری متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد محسن مغاری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.