آیدا نجفی

آیدا نجفی

کارشناس ارشد تغذیه

شیراز

کد نظام پزشکی

ت-7150
%100
پیشنهاد(از 6 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس ارشد تغذیه

اطلاعات مطب خیابان ستارخان

آدرس:

شیراز

تلفن:09178476878

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به آیدا نجفی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران آیدا نجفی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 6 کاربر)

%100
6 کاربر از 6 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  6 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

اعظم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

در وهله اول بسیار خوش اخلاق و خوش برخورد هستن به بیمار احترام می‌زارن خوب گوش میکنن و آنالیز میکنن بعد راهنمایی می کنند از درمان کاملا راضیم.

امید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با اخلاق و توانا در کنترل روند درمان

پوران
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی بودن و راضیم

معصومه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار صبور و دلسوز و مهربان

اشکان
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار با علاقه و با حوصله و صادق

انتخاب نوع نوبت‌گیری از آیدا نجفیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت آیدا نجفی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر آیدا نجفی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد آیدا نجفی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت آیدا نجفی چقدر است؟
هزینه ویزیت آیدا نجفی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل آیدا نجفی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب آیدا نجفی کجا است؟
دکتر آیدا نجفی 1 مطب در مطب خیابان ستارخان دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل آیدا نجفی را ببینید.
+
آیا آیدا نجفی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر آیدا نجفی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
آیدا نجفی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر آیدا نجفی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد آیدا نجفی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر آیدا نجفی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل آیدا نجفی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از آیدا نجفی چقدر است؟
تا کنون 6 نفر به آیدا نجفی رای داده‌اند. میانگین امتیازی آیدا نجفی 5 از 5 است.

درباره آیدا نجفیدکتر آیدا نجفی aida najafi از دکترهای متخصص تغذیه شیراز هستند. مطب آیدا نجفی در شیراز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب آیدا نجفی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09178476878 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام آیدا نجفی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی آیدا نجفی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط آیدا نجفی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از آیدا نجفی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد آیدا نجفی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.