دکتر نیلوفر نیک پوری

دکتر نیلوفر نیک پوری

تخصص داخلی

تهران
%۱۰۰
پیشنهاد(از ۵ کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص بیماریهای داخلی - آندوسکوپی
گوارش ، کلیه ، رماتیسم ، غدد
عضو انجمن متخصصین گوارش و کبد ایران
انجام نوار قلب در مطب صورت می پذیرد.

کد نظام پزشکی

۵۸۲۱۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی

اطلاعات مطب میدان ولیعصر

آدرس:

تهران، میدان ولیعصر ، اول کریم خان ، ساختمان 314 ، طبقه هشتم (درب اول) تهران ، میدان ولیعصر ، کوچه شقایق ، روبروی مسجد، پلاک 27(درب دوم)

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر نیلوفر نیک پوری بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۵ کاربر)

%۱۰۰
۵ کاربر از ۵ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان ولیعصر

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر نیلوفر نیک پوری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

۶۵,۰۰۰ تومان
۱۵ دقیقه تماس تلفنی
قابلیت ارسال فایل
ملاحظات


ساعات نمایش داده شده در این پروفایل تنها مربوط به مشاوره تلفنی می باشد.

لطفا شماره ای که بعنوان شماره بیمار برای مشاوره تلفنی وارد می شود حتما واتساپ داشته باشد چون تماس جهت مشاوره فعلا از طریق واتساپ انجام می شود.

رأس ساعت نوبت جهت مشاوره تلفنی با شما تماس گرفته می شود و پزشک حداکثر در 15 دقیقه پاسخگوی شما خواهد بود.لطفا گوش به زنگ تماس ما باشید.

بعد از انجام مراحل پرداخت و ثبت نوبت لطفا نام و مدارک پزشکی خود را به شماره ای که بعد از پرداخت در رسید نوبت شما قید شده واتساپ نمایید. اگر مدارک پزشکی ندارید لطفا این جمله را نیز در پیام خود ذکر کنید. 

بیماران محترم، پیشنهاد می شود قبل از تماس با پزشک، لیستی از سوالات خود را یادداشت کنید.  

دکتر نیلوفر نیک پوری
دکتر نیلوفر نیک پوری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نیلوفر نیک پوری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نیلوفر نیک پوری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نیلوفر نیک پوری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نیلوفر نیک پوری چقدر است؟
هزینه ویزیت نیلوفر نیک پوری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نیلوفر نیک پوری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نیلوفر نیک پوری کجا است؟
دکتر نیلوفر نیک پوری 1 مطب در مطب میدان ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر نیلوفر نیک پوری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر نیلوفر نیک پوری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نیلوفر نیک پوری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نیلوفر نیک پوری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نیلوفر نیک پوری متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نیلوفر نیک پوری چه زمانی است؟
دکتر نیلوفر نیک پوری از روز پنجشنبه 27 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر نیلوفر نیک پوری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نیلوفر نیک پوری چقدر است؟
تا کنون 5 نفر به دکتر نیلوفر نیک پوری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نیلوفر نیک پوری 5 از 5 است.

درباره دکتر نیلوفر نیک پوری

دکتر نیلوفر نیک پوری dr niloofar nikpoori از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر نیلوفر نیک پوری در تهران، میدان ولیعصر ، اول کریم خان ، ساختمان 314 ، طبقه هشتم (درب اول) تهران ، میدان ولیعصر ، کوچه شقایق ، روبروی مسجد، پلاک 27(درب دوم) واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نیلوفر نیک پوری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186035956 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نیلوفر نیک پوری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نیلوفر نیک پوری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نیلوفر نیک پوری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نیلوفر نیک پوری تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نیلوفر نیک پوری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.