دکتر سلمی شریف

دکتر سلمی شریف

تخصص کودکان و نوزادان

کرج

کد نظام پزشکی

86466
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب عظیمیه

آدرس:

کرج، عظیمیه، بلوار کاج ، بین ندا و پامچال جنوبی ، پلاک 231، طبقه پنجم

تلفن:02634003072

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سلمی شریف را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سلمی شریف بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  2 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

سارا سادات
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتر خیلی مهربون و خوش اخلاق و هستند و من خوشحالم که دختر و پسرم رو پیششون میبرم.

ابولفضل
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دکتری بی نظیر با اخلاق و کاردان هستند از اینکه دخترم تحت نظر چنین دکتر حاذق و با تجربه ای هست خیالم آسوده هست.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سلمی شریف
نوبت مطب عظیمیه
رزرو آنلاین نوبت
کرج - کرج، عظیمیه، بلوار کاج ، بین ندا و پامچال جنوبی ، پلاک 231، طبقه پنجم
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سلمی شریف را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سلمی شریف نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سلمی شریف در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سلمی شریف چقدر است؟
هزینه ویزیت سلمی شریف با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سلمی شریف می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سلمی شریف کجا است؟
دکتر سلمی شریف 1 مطب در مطب عظیمیه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سلمی شریف را ببینید.
+
آیا دکتر سلمی شریف امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سلمی شریف در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سلمی شریف در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سلمی شریف متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سلمی شریف چه زمانی است؟
دکتر سلمی شریف از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سلمی شریف در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سلمی شریف چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سلمی شریف رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سلمی شریف 5 از 5 است.

درباره دکتر سلمی شریفدکتر سلمی شریف dr salma sharif از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان کرج هستند. مطب دکتر سلمی شریف در کرج، عظیمیه، بلوار کاج ، بین ندا و پامچال جنوبی ، پلاک 231، طبقه پنجم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سلمی شریف می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634003072 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سلمی شریف و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سلمی شریف هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سلمی شریف فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سلمی شریف متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سلمی شریف مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.