دکتر منصوره حمزه رباطی

دکتر منصوره حمزه رباطی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

بهشهر

کد نظام پزشکی

98400
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصوره حمزه رباطی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصوره حمزه رباطی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عاطفه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک مهربون و خونگرم بدون هیچ دسترسی میتونید مشکلتونو باهاشون در میون بزارید و تشخیص بیماری و نوع درمان عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر منصوره حمزه رباطی
نوبت مطب چهارراه فراش محله
رزرو آنلاین نوبت
بهشهر - بهشهر، چهارراه فراش محله، مجتمع دارالسلام
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو55,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 10:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصوره حمزه رباطی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصوره حمزه رباطی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصوره حمزه رباطی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصوره حمزه رباطی چقدر است؟
هزینه ویزیت منصوره حمزه رباطی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره حمزه رباطی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصوره حمزه رباطی کجا است؟
دکتر منصوره حمزه رباطی 1 مطب در مطب چهارراه فراش محله دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصوره حمزه رباطی را ببینید.
+
آیا دکتر منصوره حمزه رباطی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره حمزه رباطی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصوره حمزه رباطی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصوره حمزه رباطی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصوره حمزه رباطی چه زمانی است؟
دکتر منصوره حمزه رباطی از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره حمزه رباطی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصوره حمزه رباطی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر منصوره حمزه رباطی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصوره حمزه رباطی 5 از 5 است.

درباره دکتر منصوره حمزه رباطیدکتر منصوره حمزه رباطی dr mansoore hamze robati از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی بهشهر هستند. مطب دکتر منصوره حمزه رباطی در بهشهر، چهارراه فراش محله، مجتمع دارالسلام واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصوره حمزه رباطی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01134535959 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصوره حمزه رباطی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصوره حمزه رباطی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصوره حمزه رباطی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصوره حمزه رباطی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصوره حمزه رباطی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.