دکتر گلشید اجلالی

دکتر گلشید اجلالی

تخصص داخلی

تبریز

کد نظام پزشکی

69852

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص داخلی

اطلاعات مطب پاستور جدید

آدرس:

تبریز، پاستورجدید، چهارراه حاج جبار نائب، روبروی بانک رفاه، ساختمان شریف، طبقه دوم، واحد C

تلفن:04135422116

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر گلشید اجلالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر گلشید اجلالی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب پاستور جدید
تبریز - تبریز، پاستورجدید، چهارراه حاج جبار نائب، روبروی بانک رفاه، ساختمان شریف، طبقه دوم، واحد C


نوبت مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو80,000 تومان


مشاوره متنی
امکان ارسال پیام متنی و صوتی
امکان ارسال فایل70,000 تومان
مشاوره بگیرید
راهنمای مشاورۀ متنی


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر گلشید اجلالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر گلشید اجلالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر گلشید اجلالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر گلشید اجلالی چقدر است؟
هزینه ویزیت گلشید اجلالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر گلشید اجلالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر گلشید اجلالی کجا است؟
دکتر گلشید اجلالی 1 مطب در مطب پاستور جدید دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر گلشید اجلالی را ببینید.
+
آیا دکتر گلشید اجلالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر گلشید اجلالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر گلشید اجلالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر گلشید اجلالی متخصص داخلی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی و مشاوره متنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر گلشید اجلالی چه زمانی است؟
دکتر گلشید اجلالی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر گلشید اجلالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر گلشید اجلالی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر گلشید اجلالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر گلشید اجلالی 0 از 5 است.
درباره دکتر گلشید اجلالی


دکتر گلشید اجلالی dr golshid ejlali از دکترهای متخصص داخلی تبریز هستند. مطب دکتر گلشید اجلالی در تبریز، پاستورجدید، چهارراه حاج جبار نائب، روبروی بانک رفاه، ساختمان شریف، طبقه دوم، واحد C واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر گلشید اجلالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135422116 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر گلشید اجلالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر گلشید اجلالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر گلشید اجلالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر گلشید اجلالی متخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر گلشید اجلالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.