دکتر سارا نیک فرجام

دکتر سارا نیک فرجام

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اهواز

کد نظام پزشکی

140244

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات کیانپارس

آدرس:

کیانپارس، پهلوان شرقی، بعد از اردیبهشت، ساختمان پزشکی سیمرغ، طبقه 7

تلفن:06133365936

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سارا نیک فرجام بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سارا نیک فرجام
نوبت مطب کیانپارس
رزرو آنلاین نوبت
اهواز - کیانپارس، پهلوان شرقی، بعد از اردیبهشت، ساختمان پزشکی سیمرغ، طبقه 7
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 16:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سارا نیک فرجام را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سارا نیک فرجام نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سارا نیک فرجام در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سارا نیک فرجام چقدر است؟
هزینه ویزیت سارا نیک فرجام با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا نیک فرجام می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سارا نیک فرجام کجا است؟
دکتر سارا نیک فرجام 1 مطب در کیانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سارا نیک فرجام را ببینید.
+
آیا دکتر سارا نیک فرجام امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سارا نیک فرجام در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سارا نیک فرجام در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سارا نیک فرجام متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سارا نیک فرجام چه زمانی است؟
دکتر سارا نیک فرجام از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سارا نیک فرجام در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سارا نیک فرجام چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر سارا نیک فرجام رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سارا نیک فرجام 0 از 5 است.

درباره دکتر سارا نیک فرجامدکتر سارا نیک فرجام dr sara nik farjam از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اهواز هستند. مطب دکتر سارا نیک فرجام در کیانپارس، پهلوان شرقی، بعد از اردیبهشت، ساختمان پزشکی سیمرغ، طبقه 7 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سارا نیک فرجام می‌توانید از شماره تماس‌(های) 06133365936 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سارا نیک فرجام و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سارا نیک فرجام هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سارا نیک فرجام فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سارا نیک فرجام متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سارا نیک فرجام مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.