دکتر سامان هامون

دکتر سامان هامون

تخصص کودکان و نوزادان

ساری

کد نظام پزشکی

41172
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان فرهنگ

آدرس:

ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان پزشکان شهریار 3، واحد 810

تلفن:01133302627

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سامان هامون را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سامان هامون بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

آراد
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

پزشک بسیار خوبی هستند.پسرم خیلی تب میکرد حتی ۲بار بستریَ شد..و از وقتی پیش دکترهامون بردم پسرم خوب شد.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سامان هامون
نوبت مطب خیابان فرهنگ
رزرو آنلاین نوبت
ساری - ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان پزشکان شهریار 3، واحد 810
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید
مشاوره تلفنی
15 دقیقه گفتگو135,000 تومان
اولین نوبت خالی: سه‌شنبه 16 خرداد ساعت 17:15
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سامان هامون را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سامان هامون نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سامان هامون در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سامان هامون چقدر است؟
هزینه ویزیت سامان هامون با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سامان هامون می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سامان هامون کجا است؟
دکتر سامان هامون 1 مطب در مطب خیابان فرهنگ دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سامان هامون را ببینید.
+
آیا دکتر سامان هامون امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سامان هامون در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سامان هامون در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سامان هامون متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سامان هامون چه زمانی است؟
دکتر سامان هامون از روز سه‌شنبه 16 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سامان هامون در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سامان هامون چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر سامان هامون رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سامان هامون 5 از 5 است.

درباره دکتر سامان هاموندکتر سامان هامون dr saman hamoon از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان ساری هستند. مطب دکتر سامان هامون در ساری، خیابان فرهنگ، ساختمان پزشکان شهریار 3، واحد 810 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سامان هامون می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01133302627 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سامان هامون و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سامان هامون هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سامان هامون فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سامان هامون متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سامان هامون مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.