دکتر فاطمه خاندانی

دکتر فاطمه خاندانی

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

14454

درباره‌پزشک

مرکز تخصصی اتیسم و مثبت زندگی .تنها مرکز غربالگری اتیسم شهر تهران با مجوز بهزیستی .درمانگر اتیسم ،اختلالات یادگیری ،مشکلات رفتاری کودک و نوجوان .در مرکز کار تخصصی گفتاردرمانی و بازی درمانی و آموزش و توانبخشی اتیسم صورت میگیرد 

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب میدان معلم

آدرس:

تهران، میدان معلم، خیابان تختی، بهزیستی ذولفقاری، مرکز اتیسم فریحا

تلفن:02166681309

خدمات

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر فاطمه خاندانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر فاطمه خاندانی
نوبت مطب میدان معلم
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، میدان معلم، خیابان تختی، بهزیستی ذولفقاری، مرکز اتیسم فریحا
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 09:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر فاطمه خاندانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه خاندانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر فاطمه خاندانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر فاطمه خاندانی چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه خاندانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه خاندانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر فاطمه خاندانی کجا است؟
دکتر فاطمه خاندانی 1 مطب در مطب میدان معلم دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر فاطمه خاندانی را ببینید.
+
آیا دکتر فاطمه خاندانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه خاندانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر فاطمه خاندانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه خاندانی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر فاطمه خاندانی چه زمانی است؟
دکتر فاطمه خاندانی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه خاندانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر فاطمه خاندانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر فاطمه خاندانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر فاطمه خاندانی 0 از 5 است.

درباره دکتر فاطمه خاندانیدکتر فاطمه خاندانی dr fatemeh khandani از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر فاطمه خاندانی در تهران، میدان معلم، خیابان تختی، بهزیستی ذولفقاری، مرکز اتیسم فریحا واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر فاطمه خاندانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02166681309 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر فاطمه خاندانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر فاطمه خاندانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر فاطمه خاندانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر فاطمه خاندانی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر فاطمه خاندانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.