دکتر مریم روشنی

دکتر مریم روشنی

تخصص چشم پزشکی

فلوشیپ قرنیه
تهران

کد نظام پزشکی

119906
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مریم روشنی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم روشنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بسیار دقیق و عالی

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مریم روشنی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب سعادت آباد
تهران - سعادت آباد، سرو شرقی، علامه شمالی ،نبش چهاردهم شرقی ،پلاک 87 ، طبقه پنجم ، واحد 28


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم روشنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم روشنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم روشنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم روشنی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم روشنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم روشنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم روشنی کجا است؟
دکتر مریم روشنی 1 مطب در سعادت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مریم روشنی را ببینید.
+
آیا دکتر مریم روشنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم روشنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم روشنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم روشنی متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم روشنی چه زمانی است؟
دکتر مریم روشنی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم روشنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم روشنی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر مریم روشنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم روشنی 5 از 5 است.
درباره دکتر مریم روشنی


دکتر مریم روشنی dr maryam rowshani از دکترهای متخصص چشم پزشکی تهران هستند. مطب دکتر مریم روشنی در سعادت آباد، سرو شرقی، علامه شمالی ،نبش چهاردهم شرقی ،پلاک 87 ، طبقه پنجم ، واحد 28 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم روشنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02126741508 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم روشنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم روشنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم روشنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم روشنی متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم روشنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.