دکتر محمد اسماعیل رضایی

دکتر محمد اسماعیل رضایی

تخصص داخلی

فوق تخصص قلب و عروق

فلوشیپ اکوکاردیوگرافی
رشت

کد نظام پزشکی

76422
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص قلب و عروق

اطلاعات گلسار

آدرس:

گلسار، میدان صابرین، ابتدای گلباغ نماز، ساختمان رویال، طبقه اول

تلفن:01332134044

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر محمد اسماعیل رضایی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمد اسماعیل رضایی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

طیبه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بهترین پزشک قلب جهان هستند هر چی بگم کمه. ایشون منو از مرگ نجات دادن . همیشه براشون دعا میکنم هزارسال زنده باشن.

سکینه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتری بسیار با حوصله دقیق ماهر ⭐⭐⭐⭐⭐

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر محمد اسماعیل رضایی
نوبت مطب گلسار
رزرو آنلاین نوبت
رشت - گلسار، میدان صابرین، ابتدای گلباغ نماز، ساختمان رویال، طبقه اول
اولین نوبت خالی: شنبه 13 خرداد ساعت 14:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمد اسماعیل رضایی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمد اسماعیل رضایی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمد اسماعیل رضایی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمد اسماعیل رضایی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمد اسماعیل رضایی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد اسماعیل رضایی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمد اسماعیل رضایی کجا است؟
دکتر محمد اسماعیل رضایی 1 مطب در گلسار دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمد اسماعیل رضایی را ببینید.
+
آیا دکتر محمد اسماعیل رضایی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمد اسماعیل رضایی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمد اسماعیل رضایی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمد اسماعیل رضایی متخصص داخلی و قلب و عروق هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمد اسماعیل رضایی چه زمانی است؟
دکتر محمد اسماعیل رضایی از روز شنبه 13 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمد اسماعیل رضایی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمد اسماعیل رضایی چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر محمد اسماعیل رضایی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمد اسماعیل رضایی 5 از 5 است.

درباره دکتر محمد اسماعیل رضاییدکتر محمد اسماعیل رضایی dr mohammad esmaeil rzaee از دکترهای متخصص داخلی رشت هستند. مطب دکتر محمد اسماعیل رضایی در گلسار، میدان صابرین، ابتدای گلباغ نماز، ساختمان رویال، طبقه اول واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمد اسماعیل رضایی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 01332134044 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمد اسماعیل رضایی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمد اسماعیل رضایی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمد اسماعیل رضایی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمد اسماعیل رضایی متخصص داخلی و فوق تخصص قلب و عروق نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمد اسماعیل رضایی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.