دکتر لیلا زینالی

دکتر لیلا زینالی

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

تهران

کد نظام پزشکی

116653

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر لیلا زینالی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر لیلا زینالیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر لیلا زینالی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر لیلا زینالی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر لیلا زینالی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر لیلا زینالی چقدر است؟
هزینه ویزیت لیلا زینالی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا زینالی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر لیلا زینالی کجا است؟
دکتر لیلا زینالی 1 مطب در اشرفی اصفهانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر لیلا زینالی را ببینید.
+
آیا دکتر لیلا زینالی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا زینالی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر لیلا زینالی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر لیلا زینالی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر لیلا زینالی چه زمانی است؟
دکتر لیلا زینالی از روز یکشنبه 16 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر لیلا زینالی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر لیلا زینالی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر لیلا زینالی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر لیلا زینالی 0 از 5 است.

درباره دکتر لیلا زینالیدکتر لیلا زینالی dr leyla zeinaali از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی تهران هستند. مطب دکتر لیلا زینالی در تهران، بزرگراه آیت الله کاشانی، نبش خیابان عقیل، مجتمع البرز، پلاک 6، طبقه پنجم، واحد 30 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر لیلا زینالی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144475427 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر لیلا زینالی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر لیلا زینالی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر لیلا زینالی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر لیلا زینالی متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر لیلا زینالی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.