دکتر نگار قاضیانی

دکتر نگار قاضیانی

تخصص زنان، زایمان و نازایی

تهران

کد نظام پزشکی

127905
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان آفریقا

آدرس:

تهران، خیابان آفریقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، کوچه پدیدار، ساختمان شهروز طبقه اول واحد۱۳

تلفن:02186083892

بیمه‌های طرف قرارداد

 • نیروهای مسلح
 • تامین اجتماعی

اطلاعات مطب بیمارستان تهرانپارس

آدرس:

تهران، فلکه سوم تهرانپارس، بیمارستان تخصصی تهرانپارس

تلفن:02177884694

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر نگار قاضیانی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر نگار قاضیانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عاطفه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

دکتر فوق العاده عالللی و مهربون و خوش برخورد هستن.من پیش ایشون زایمان کردم خیلیی راضی بودم

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر نگار قاضیانی
نوبت مطب خیابان آفریقا
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، خیابان آفریقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، کوچه پدیدار، ساختمان شهروز طبقه اول واحد۱۳

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

نوبت مطب بیمارستان تهرانپارس
رزرو آنلاین نوبت
تهران - تهران، فلکه سوم تهرانپارس، بیمارستان تخصصی تهرانپارس

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر نگار قاضیانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر نگار قاضیانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر نگار قاضیانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر نگار قاضیانی چقدر است؟
هزینه ویزیت نگار قاضیانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر نگار قاضیانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر نگار قاضیانی کجا است؟
دکتر نگار قاضیانی 2 مطب در مطب خیابان آفریقا و مطب بیمارستان تهرانپارس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر نگار قاضیانی را ببینید.
+
آیا دکتر نگار قاضیانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر نگار قاضیانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر نگار قاضیانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر نگار قاضیانی متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر نگار قاضیانی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر نگار قاضیانی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر نگار قاضیانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر نگار قاضیانی چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر نگار قاضیانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر نگار قاضیانی 5 از 5 است.

درباره دکتر نگار قاضیانیدکتر نگار قاضیانی dr negar ghaziani از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی تهران هستند. مطب دکتر نگار قاضیانی در تهران، خیابان آفریقا، بالاتر از چهارراه جهان کودک، کوچه پدیدار، ساختمان شهروز طبقه اول واحد۱۳ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر نگار قاضیانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02186083892 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر نگار قاضیانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر نگار قاضیانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر نگار قاضیانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر نگار قاضیانی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر نگار قاضیانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.