دکتر مهدیه ایرانمنش

دکتر مهدیه ایرانمنش

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

کرمان

کد نظام پزشکی

95605
%100
پیشنهاد(از 14 کاربر)

درباره‌پزشک

فارغ التحصیل دانشگاه علوم‌پزشکی تهران

دارای بورد تخصصی تشخیص و درمان کلیه بیماری‌های عفونی از جمله کرونا درمان عفونت های ریوی و تنگی نفس و سرفه های مزمن، درمان زخم های دیابتی، تشخیص و درمان هپاتیت، درمان آنفلوانزا، درمان بیماری آسم، مشاوره جهت تزریق واکسن کرونا، دارای ۱۸ سال تجربه‌ی طبابت 

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان امام جمعه

آدرس:

کرمان، خیابان امام جمعه، جنب کوچه شماره ۹، مجتمع پزشکی و دندان‌پزشکی افلاطونیان

تلفن:09052374440

بیمه‌های طرف قرارداد

 • خدمات درمانی(سلامت)
 • سلامت
 • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر مهدیه ایرانمنش را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مهدیه ایرانمنش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 14 کاربر)

%100
14 کاربر از 14 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  13 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

عفت
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بابام کرونا داشتن و تو آی سی یو. جونشون نجات دادن. دکتر فوق العاده دلسوز، مهربون، باسواد و ماهری هستند.

مجید
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

خوب و بادقت

حمیدرضا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار صبور و خوش برخورد

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی و بسیار باحوصله

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار عالی و با حوصله

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر مهدیه ایرانمنش
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب خیابان امام جمعه
کرمان - کرمان، خیابان امام جمعه، جنب کوچه شماره ۹، مجتمع پزشکی و دندان‌پزشکی افلاطونیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مهدیه ایرانمنش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهدیه ایرانمنش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مهدیه ایرانمنش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مهدیه ایرانمنش چقدر است؟
هزینه ویزیت مهدیه ایرانمنش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه ایرانمنش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مهدیه ایرانمنش کجا است؟
دکتر مهدیه ایرانمنش 1 مطب در مطب خیابان امام جمعه دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر مهدیه ایرانمنش را ببینید.
+
آیا دکتر مهدیه ایرانمنش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه ایرانمنش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مهدیه ایرانمنش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهدیه ایرانمنش متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مهدیه ایرانمنش چه زمانی است؟
دکتر مهدیه ایرانمنش از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مهدیه ایرانمنش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مهدیه ایرانمنش چقدر است؟
تا کنون 14 نفر به دکتر مهدیه ایرانمنش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مهدیه ایرانمنش 5 از 5 است.
درباره دکتر مهدیه ایرانمنش


دکتر مهدیه ایرانمنش dr mahdiyeh iran manesh از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری کرمان هستند. مطب دکتر مهدیه ایرانمنش در کرمان، خیابان امام جمعه، جنب کوچه شماره ۹، مجتمع پزشکی و دندان‌پزشکی افلاطونیان واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مهدیه ایرانمنش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09052374440 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مهدیه ایرانمنش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مهدیه ایرانمنش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مهدیه ایرانمنش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مهدیه ایرانمنش متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مهدیه ایرانمنش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.