دکتر حسین عبدالخالق

دکتر حسین عبدالخالق

تخصص چشم پزشکی

تهران

کد نظام پزشکی

269

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات کلینیک چشم پزشکی نور

آدرس:

تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از ظفر - ابتدای بلوار اسفندیار - شماره 96

تلفن:02182400

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین عبدالخالق بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر حسین عبدالخالق
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب کلینیک چشم پزشکی نور
تهران - تهران - خیابان ولیعصر - بالاتر از ظفر - ابتدای بلوار اسفندیار - شماره 96


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین عبدالخالق را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین عبدالخالق نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین عبدالخالق در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین عبدالخالق چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین عبدالخالق با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین عبدالخالق می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین عبدالخالق کجا است؟
دکتر حسین عبدالخالق 1 مطب در کلینیک چشم پزشکی نور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر حسین عبدالخالق را ببینید.
+
آیا دکتر حسین عبدالخالق امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین عبدالخالق در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین عبدالخالق در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین عبدالخالق متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین عبدالخالق چه زمانی است؟
دکتر حسین عبدالخالق از روز سه‌شنبه 9 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین عبدالخالق در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین عبدالخالق چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر حسین عبدالخالق رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین عبدالخالق 0 از 5 است.
درباره دکتر حسین عبدالخالق


دکتر حسین عبدالخالق dr hosein abdolkhaleq از دکترهای متخصص چشم پزشکی کرج هستند. مطب دکتر حسین عبدالخالق در کرج، فلکه اول گوهردشت، بلوارآزادی، کوچه معینی، کلینیک نورنگاه البرز واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین عبدالخالق می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634459348-02634451208-0263551 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین عبدالخالق و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین عبدالخالق هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین عبدالخالق فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین عبدالخالق متخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین عبدالخالق مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.