دکتر الهه برادران مهدوی

دکتر الهه برادران مهدوی

تخصص جراحی عمومی

اصفهان

کد نظام پزشکی

39464
%93
پیشنهاد(از 27 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص جراحی عمومی

اطلاعات هشت بهشت غربی

آدرس:

خیابان بزرگمهر، هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، واحد 11

تلفن:03132673536

بیمه‌های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • نیروهای مسلح

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر الهه برادران مهدوی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الهه برادران مهدوی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 27 کاربر)

%93
25 کاربر از 27 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  9 نفر
 • 15-45 دقیقه
  8 نفر
 • 45-90 دقیقه
  7 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

ستاره
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

عالییییییییییییییییییییییییییی

شیما
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 45-90 دقیقه

برخورد عالی تخصص عالی فوق العاده صبور و مودب

فاطمه
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

واقعا خانم دکتر مهربان و باتجربه ای هستند من عمل جراحی پیششون انجام دادم عمل زیبایی و درمانیشون به گونه ای بود که من به یک ماه نرسیده خوب شدم و جای خیلییی کمی ازش باقی ماند .منشی خانم دکتر با اینکه خیلیی خسته میشن اما هیچ تاثیری روی برخوردشون نمیزاره و خیلی مودب و خوش اخلاق و بادرک هستند

قائزه
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

بهترین و خوش اخلاق ترین خانم دکتر هستند.

اکبر
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دلسوز- خوش اخلاق و با رسیدگی مناسب منشی شان هم بسیار خوش برخورد هستند

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر الهه برادران مهدویسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الهه برادران مهدوی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الهه برادران مهدوی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الهه برادران مهدوی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الهه برادران مهدوی چقدر است؟
هزینه ویزیت الهه برادران مهدوی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه برادران مهدوی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الهه برادران مهدوی کجا است؟
دکتر الهه برادران مهدوی 1 مطب در هشت بهشت غربی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الهه برادران مهدوی را ببینید.
+
آیا دکتر الهه برادران مهدوی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الهه برادران مهدوی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الهه برادران مهدوی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الهه برادران مهدوی متخصص جراحی عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الهه برادران مهدوی چه زمانی است؟
دکتر الهه برادران مهدوی از روز چهارشنبه 26 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الهه برادران مهدوی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الهه برادران مهدوی چقدر است؟
تا کنون 27 نفر به دکتر الهه برادران مهدوی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الهه برادران مهدوی 5 از 5 است.

درباره دکتر الهه برادران مهدویدکتر الهه برادران مهدوی dr elahe baradaran mahdavi از دکترهای متخصص جراحی عمومی اصفهان هستند. مطب دکتر الهه برادران مهدوی در خیابان بزرگمهر، هشت بهشت غربی، ساختمان سروش، واحد 11 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الهه برادران مهدوی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132673536 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الهه برادران مهدوی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الهه برادران مهدوی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الهه برادران مهدوی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الهه برادران مهدوی متخصص جراحی عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الهه برادران مهدوی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.