مهنوش مدنی

مهنوش مدنی

کارشناس مامایی

کرج

کد نظام پزشکی

47419

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب جهانشهر

آدرس:

کرج، جهانشهر، میدان مدنی، ساختمان فراز، طبقه 3

تلفن:02634483128

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مهنوش مدنی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از مهنوش مدنی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب جهانشهر
کرج - کرج، جهانشهر، میدان مدنی، ساختمان فراز، طبقه 3


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهنوش مدنی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهنوش مدنی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهنوش مدنی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهنوش مدنی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهنوش مدنی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهنوش مدنی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهنوش مدنی کجا است؟
دکتر مهنوش مدنی 1 مطب در مطب جهانشهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل مهنوش مدنی را ببینید.
+
آیا مهنوش مدنی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهنوش مدنی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهنوش مدنی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهنوش مدنی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهنوش مدنی چه زمانی است؟
دکتر مهنوش مدنی از روز دوشنبه 8 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهنوش مدنی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهنوش مدنی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهنوش مدنی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهنوش مدنی 0 از 5 است.
درباره مهنوش مدنی


دکتر مهنوش مدنی mehnoosh madani از دکترهای متخصص مامایی کرج هستند. مطب مهنوش مدنی در کرج، جهانشهر، میدان مدنی، ساختمان فراز، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهنوش مدنی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634483128 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهنوش مدنی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهنوش مدنی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهنوش مدنی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهنوش مدنی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهنوش مدنی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.