دکتر سهیلا رشیدی مهر

دکتر سهیلا رشیدی مهر

تخصص گوش، حلق و بینی

گوش، گلو، بینی و جراحی سر و گردن
دزفول

کد نظام پزشکی

133741
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص گوش، حلق و بینی

اطلاعات مطب

آدرس:

دزفول، چهارراه آفرینش طالقانی، جنب بانک آینده، مجتمع برج، طبقه دوم

تلفن:09333644000

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سهیلا رشیدی مهر را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سهیلا رشیدی مهر بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهرنوش
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

تشخیصشون بسیار عالی و خیلی خوش اخلاقن ❤️

مرتضی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

دستشون طلا و کاردرست. ممنون از زحماتشون خدا خیرشون بده.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سهیلا رشیدی مهر
نوبت مطب
رزرو آنلاین نوبت
دزفول - دزفول، چهارراه آفرینش طالقانی، جنب بانک آینده، مجتمع برج، طبقه دوم

در حال حاضر نوبتی برای پزشک تعریف نشده.

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سهیلا رشیدی مهر را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سهیلا رشیدی مهر نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سهیلا رشیدی مهر در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سهیلا رشیدی مهر چقدر است؟
هزینه ویزیت سهیلا رشیدی مهر با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا رشیدی مهر می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سهیلا رشیدی مهر کجا است؟
دکتر سهیلا رشیدی مهر 1 مطب در مطب دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سهیلا رشیدی مهر را ببینید.
+
آیا دکتر سهیلا رشیدی مهر امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا رشیدی مهر در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سهیلا رشیدی مهر در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سهیلا رشیدی مهر متخصص گوش، حلق و بینی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سهیلا رشیدی مهر چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر سهیلا رشیدی مهر تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر سهیلا رشیدی مهر در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سهیلا رشیدی مهر چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سهیلا رشیدی مهر رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سهیلا رشیدی مهر 5 از 5 است.

درباره دکتر سهیلا رشیدی مهردکتر سهیلا رشیدی مهر dr soheila rashidi mehr از دکترهای متخصص گوش، حلق و بینی دزفول هستند. مطب دکتر سهیلا رشیدی مهر در دزفول، چهارراه آفرینش طالقانی، جنب بانک آینده، مجتمع برج، طبقه دوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سهیلا رشیدی مهر می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09333644000 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سهیلا رشیدی مهر و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سهیلا رشیدی مهر هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سهیلا رشیدی مهر فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سهیلا رشیدی مهر متخصص گوش، حلق و بینی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله گوش، حلق و بینی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سهیلا رشیدی مهر مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.