دکتر الناز صفری

دکتر الناز صفری

پزشک دندانپزشک

دولت آباد

کد نظام پزشکی

154765

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر الناز صفری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر الناز صفری
نوبت مطب دولت آباد
رزرو آنلاین نوبت
دولت آباد - دولت آباد، خیابان طالقانی، جنب نمایندگی ایران خودرو
اولین نوبت خالی: چهارشنبه 17 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر الناز صفری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر الناز صفری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر الناز صفری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر الناز صفری چقدر است؟
هزینه ویزیت الناز صفری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر الناز صفری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر الناز صفری کجا است؟
دکتر الناز صفری 1 مطب در مطب دولت آباد دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر الناز صفری را ببینید.
+
آیا دکتر الناز صفری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر الناز صفری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر الناز صفری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر الناز صفری متخصص دندانپزشک هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر الناز صفری چه زمانی است؟
دکتر الناز صفری از روز چهارشنبه 17 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر الناز صفری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر الناز صفری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر الناز صفری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر الناز صفری 0 از 5 است.

درباره دکتر الناز صفریدکتر الناز صفری dr elnaz safari از دکترهای متخصص دندانپزشک دولت آباد هستند. مطب دکتر الناز صفری در دولت آباد، خیابان طالقانی، جنب نمایندگی ایران خودرو واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر الناز صفری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03135851073 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر الناز صفری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر الناز صفری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر الناز صفری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر الناز صفری متخصص دندانپزشک نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله دندانپزشک در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر الناز صفری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.