دکتر سپیده رحیمی نژاد

دکتر سپیده رحیمی نژاد

دکترای روانشناسی

تهران

کد نظام پزشکی

2054
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • دکترای روانشناسی

اطلاعات مطب ولیعصر

آدرس:

تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، روبروی ایستگاه بی آرتی نیایش، ابتدای خیابان بهرامی، پلاک ۸۱، واحد ۸

تلفن:02188649087

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سپیده رحیمی نژاد را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سپیده رحیمی نژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مریم
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

عالی

بیتا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بسیار بسیار پزشک صبور و باتجربه و منصفی هستند و بسیار مهربان و صمیمی مطمئنا به تمام دوستانم معرفیشون میکنم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر سپیده رحیمی نژادسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سپیده رحیمی نژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سپیده رحیمی نژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سپیده رحیمی نژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سپیده رحیمی نژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت سپیده رحیمی نژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده رحیمی نژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سپیده رحیمی نژاد کجا است؟
دکتر سپیده رحیمی نژاد 1 مطب در مطب ولیعصر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سپیده رحیمی نژاد را ببینید.
+
آیا دکتر سپیده رحیمی نژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده رحیمی نژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سپیده رحیمی نژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سپیده رحیمی نژاد متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سپیده رحیمی نژاد چه زمانی است؟
دکتر سپیده رحیمی نژاد از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سپیده رحیمی نژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سپیده رحیمی نژاد چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سپیده رحیمی نژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سپیده رحیمی نژاد 5 از 5 است.

درباره دکتر سپیده رحیمی نژاددکتر سپیده رحیمی نژاد dr sepideh rahimi nezhad از دکترهای متخصص روانشناسی تهران هستند. مطب دکتر سپیده رحیمی نژاد در تهران، خیابان ولیعصر، بالاتر از ظفر، روبروی ایستگاه بی آرتی نیایش، ابتدای خیابان بهرامی، پلاک ۸۱، واحد ۸ واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سپیده رحیمی نژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02188649087 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سپیده رحیمی نژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سپیده رحیمی نژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سپیده رحیمی نژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سپیده رحیمی نژاد متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سپیده رحیمی نژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.