%100
پیشنهاد(از 3 کاربر)

درباره‌ی پزشک

مشاوره تعیین جنسیت قبل از بارداری

مراقبت‌های دوران بارداری

بیماری‌های زنان

تنظیم خانواده

مشاوره

کد نظام پزشکی

م-16685

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب میدان شهدا

آدرس:

کرج، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان 110/3، طبقه پنجم، واحد 16

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به مریم فیضی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران مریم فیضی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 3 کاربر)

%100
3 کاربر از 3 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب میدان شهدا

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با مریم فیضی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

مریم فیضی
مریم فیضی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مریم فیضی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم فیضی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مریم فیضی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مریم فیضی چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم فیضی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مریم فیضی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مریم فیضی کجا است؟
دکترمریم فیضی مطب میدان شهدا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مریم فیضی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مریم فیضی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم فیضی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مریم فیضی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم فیضی متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مریم فیضی چه زمانی است؟
دکتر مریم فیضی از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مریم فیضی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مریم فیضی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به مریم فیضی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مریم فیضی 5 از 5 است.

درباره مریم فیضیدکترمریم فیضی maryam feizi از دکترهای متخصص مامایی کرج هستند. مطب مریم فیضی در کرج، حدفاصل میدان شهدا و چهارراه طالقانی، ساختمان پزشکان 110/3، طبقه پنجم، واحد 16 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مریم فیضی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632286387، 02634001502 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مریم فیضی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مریم فیضی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مریم فیضی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مریم فیضی متخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مریم فیضی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.