%۶۷
پیشنهاد(از ۳ کاربر)

درباره‌ی پزشک

بورد تخصصی بیماری های مغز و اعصاب

عضو هیئت علمی دانشگاه

در مطب الکتروانسفالوگرافی انجام می شود.

کد نظام پزشکی

۱۸۱۸۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، طالقانی شمالی، ساختمان پزشکان بهبود

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر ابوالفضل همتی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر ابوالفضل همتی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳ کاربر)

%۶۷
۲ کاربر از ۳ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۲ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب طالقانی
ملاحظات
 • بیمار محترم پس از دریافت نوبت در صورت عدم حضور ، به مطب اطلاع دهید.
 • زمان نوبت گیری مربوط به حضور شما در مطب می باشد و ویزیت پزشک با هماهنگی منشی انجام می شود، که با توجه به شلوغی مطب ممکن است با معطلی صورت گیرد.
دکتر ابوالفضل همتی
دکتر ابوالفضل همتی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر ابوالفضل همتی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر ابوالفضل همتی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر ابوالفضل همتی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر ابوالفضل همتی چقدر است؟
هزینه ویزیت ابوالفضل همتی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل همتی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر ابوالفضل همتی کجا است؟
دکتر ابوالفضل همتی 1 مطب در مطب طالقانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر ابوالفضل همتی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر ابوالفضل همتی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل همتی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر ابوالفضل همتی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر ابوالفضل همتی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر ابوالفضل همتی چه زمانی است؟
دکتر ابوالفضل همتی از روز یکشنبه 10 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر ابوالفضل همتی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر ابوالفضل همتی چقدر است؟
تا کنون 3 نفر به دکتر ابوالفضل همتی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر ابوالفضل همتی 4 از 5 است.

درباره دکتر ابوالفضل همتیدکتر ابوالفضل همتی dr abolfazel hemati از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) کرج هستند. مطب دکتر ابوالفضل همتی در کرج، طالقانی شمالی، ساختمان پزشکان بهبود واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر ابوالفضل همتی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02632234321 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر ابوالفضل همتی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر ابوالفضل همتی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر ابوالفضل همتی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر ابوالفضل همتی تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر ابوالفضل همتی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.