دکتر عظیمه کیان

دکتر عظیمه کیان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

کرج

کد نظام پزشکی

26880
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب چهارراه طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، بین هلال احمر و دارایی، جنب شهر کتاب، ساختمان نور، طبقه 1، واحد 3

تلفن:02634432322

اطلاعات مطب درمانگاه بهستون

آدرس:

کرج، بلوار هفت تیر جنوبی، بین چهارراه کارخانه قند و مصباح، نبش کوچه شقایق، درمانگاه شبانه روزی بهستون

تلفن:02634090280

خدمات

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر عظیمه کیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر عظیمه کیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

مهسا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

برخورد خوب. تشخیص درست

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر عظیمه کیان


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر عظیمه کیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر عظیمه کیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر عظیمه کیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر عظیمه کیان چقدر است؟
هزینه ویزیت عظیمه کیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر عظیمه کیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر عظیمه کیان کجا است؟
دکتر عظیمه کیان 2 مطب در مطب چهارراه طالقانی و مطب درمانگاه بهستون دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر عظیمه کیان را ببینید.
+
آیا دکتر عظیمه کیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر عظیمه کیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر عظیمه کیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر عظیمه کیان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر عظیمه کیان چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر عظیمه کیان تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر عظیمه کیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر عظیمه کیان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر عظیمه کیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر عظیمه کیان 5 از 5 است.

درباره دکتر عظیمه کیاندکتر عظیمه کیان dr azimeh kiyan از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی کرج هستند. مطب دکتر عظیمه کیان در کرج، چهارراه طالقانی، بین هلال احمر و دارایی، جنب شهر کتاب، ساختمان نور، طبقه 1، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر عظیمه کیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634432322 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر عظیمه کیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر عظیمه کیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر عظیمه کیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر عظیمه کیان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر عظیمه کیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.