%100
پیشنهاد(از 51 کاربر)

درباره‌ی پزشک

متخصص بیماری‌های عفونی- داخلی

بیماری‌های تب‌دار، ریه، کلیه، گوارش، هپاتیت

دیابت و زخم‌های دیابتی

کد نظام پزشکی

95616

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب طالقانی

آدرس:

کرج، چهارراه طالقانی، جنب هلال احمر، ساختمان سروش، طبقه 1، واحد 1

تلفن:02634486618

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • خدمات درمانی(سلامت)
 • کارمندان دولت
 • ایرانیان
 • ایثارگران
 • نیروهای مسلح
 • جانبازان
 • سایر اقشار

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شیوا نظامی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شیوا نظامی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 51 کاربر)

%100
51 کاربر از 51 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  26 نفر
 • 15-45 دقیقه
  17 نفر
 • 45-90 دقیقه
  4 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  4 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب طالقانی
ملاحظات

**تذکر مهم** زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است تا چند ساعت بطول بینجامد .


 

دکتر شیوا نظامی
دکتر شیوا نظامی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شیوا نظامی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شیوا نظامی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شیوا نظامی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شیوا نظامی چقدر است؟
هزینه ویزیت شیوا نظامی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا نظامی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شیوا نظامی کجا است؟
دکترشیوا نظامی مطب طالقانی مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شیوا نظامی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شیوا نظامی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا نظامی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شیوا نظامی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شیوا نظامی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شیوا نظامی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر شیوا نظامی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر شیوا نظامی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شیوا نظامی چقدر است؟
تا کنون 51 نفر به دکتر شیوا نظامی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شیوا نظامی 5 از 5 است.

درباره دکتر شیوا نظامیدکترشیوا نظامی dr shiva nezami از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری کرج هستند. مطب دکتر شیوا نظامی در کرج، چهارراه طالقانی، جنب هلال احمر، ساختمان سروش، طبقه 1، واحد 1 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شیوا نظامی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02634486618 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شیوا نظامی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شیوا نظامی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شیوا نظامی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شیوا نظامی متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شیوا نظامی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.