دکتر هاجر کریمیان

دکتر هاجر کریمیان

تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اصفهان

کد نظام پزشکی

123516
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص طب فیزیکی و توانبخشی

اطلاعات مطب خیابان بزرگمهر

آدرس:

اصفهان، خیابان بزرگمهر، جنب پارکینگ هشت بهشت، ساختمان پاسارگاد، طبقه 2، واحد 6

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر هاجر کریمیان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر هاجر کریمیان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

علی
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

درد بسیار زیاد در ناحیه گردن و شانه داشتم، با چند جلسه مراجعه خیلی خیلی بهتر شدم. کمتر پزشکی را مثل ایشون صبور دیدیم که اینقدر برای بیمار وقت بزاره. خداوند بهشون طول عمر بده و همیشه سلامت باشن.

حجت اله
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با توجه به بیماری اینجانب و مدت درمان انجام شده توسط خانم دکتر بسیار از کار ایشان راضی میباشم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر هاجر کریمیانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر هاجر کریمیان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر هاجر کریمیان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر هاجر کریمیان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر هاجر کریمیان چقدر است؟
هزینه ویزیت هاجر کریمیان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر هاجر کریمیان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر هاجر کریمیان کجا است؟
دکتر هاجر کریمیان 1 مطب در مطب خیابان بزرگمهر دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر هاجر کریمیان را ببینید.
+
آیا دکتر هاجر کریمیان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر هاجر کریمیان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر هاجر کریمیان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر هاجر کریمیان متخصص طب فیزیکی و توانبخشی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر هاجر کریمیان چه زمانی است؟
دکتر هاجر کریمیان از روز چهارشنبه 19 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر هاجر کریمیان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر هاجر کریمیان چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر هاجر کریمیان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر هاجر کریمیان 5 از 5 است.

درباره دکتر هاجر کریمیاندکتر هاجر کریمیان dr hajar karimian از دکترهای متخصص طب فیزیکی و توانبخشی اصفهان هستند. مطب دکتر هاجر کریمیان در اصفهان، خیابان بزرگمهر، جنب پارکینگ هشت بهشت، ساختمان پاسارگاد، طبقه 2، واحد 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر هاجر کریمیان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09130076276 , 03132687354 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر هاجر کریمیان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر هاجر کریمیان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر هاجر کریمیان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر هاجر کریمیان متخصص طب فیزیکی و توانبخشی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله طب فیزیکی و توانبخشی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر هاجر کریمیان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.