%100
پیشنهاد(از 4 کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

کد نظام پزشکی

114308

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص تصویربرداری (رادیولوژی)

اطلاعات مطب خیابان ملاصدرا

آدرس:

شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 4، ساختمان 88، طبقه 5

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر حسین فرحمند را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر حسین فرحمند بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 4 کاربر)

%100
4 کاربر از 4 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  3 نفر
 • 15-45 دقیقه
  1 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان ملاصدرا
دکتر حسین فرحمند
دکتر حسین فرحمند

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر حسین فرحمند را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر حسین فرحمند نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر حسین فرحمند در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر حسین فرحمند چقدر است؟
هزینه ویزیت حسین فرحمند با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین فرحمند می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر حسین فرحمند کجا است؟
دکترحسین فرحمند مطب خیابان ملاصدرا مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر حسین فرحمند، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر حسین فرحمند امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر حسین فرحمند در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر حسین فرحمند در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر حسین فرحمند متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر حسین فرحمند چه زمانی است؟
دکتر حسین فرحمند از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر حسین فرحمند در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر حسین فرحمند چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر حسین فرحمند رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر حسین فرحمند 5 از 5 است.

درباره دکتر حسین فرحمنددکترحسین فرحمند dr hosein farahmand از دکترهای متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر حسین فرحمند در شیراز، خیابان ملاصدرا، کوچه 4، ساختمان 88، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر حسین فرحمند می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09179136001 , 07136472677 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر حسین فرحمند و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر حسین فرحمند هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر حسین فرحمند فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر حسین فرحمند متخصص تصویربرداری (رادیولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تصویربرداری (رادیولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر حسین فرحمند مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.