دکتر احمد اکبری

دکتر احمد اکبری

پزشک عمومی

شیراز

درباره‌ی پزشک

زمینه فعالیت پزشک:

مشاور ژنتیک پزشکی و بیماری های ارثی

کد نظام پزشکی

59212

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • پزشک عمومی

اطلاعات مطب خیابان اردیبهشت

آدرس:

شیراز، خیابان اردیبهشت، نبش 20 متری سینما سعدی، ساختمان پزشکان پرند، طبقه 2، واحد 3

تلفن:07132319370

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احمد اکبری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با دکتر احمد اکبری، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

دکتر احمد اکبری
دکتر احمد اکبری

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احمد اکبری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احمد اکبری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احمد اکبری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احمد اکبری چقدر است؟
هزینه ویزیت احمد اکبری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد اکبری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احمد اکبری کجا است؟
دکتراحمد اکبری مطب خیابان اردیبهشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احمد اکبری، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احمد اکبری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احمد اکبری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احمد اکبری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احمد اکبری متخصص عمومی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب و مشاوره تلفنی مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احمد اکبری چه زمانی است؟
دکتر احمد اکبری از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر احمد اکبری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احمد اکبری چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر احمد اکبری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احمد اکبری 0 از 5 است.

درباره دکتر احمد اکبریدکتراحمد اکبری dr ahmad akbari از دکترهای متخصص عمومی شیراز هستند. مطب دکتر احمد اکبری در شیراز، خیابان اردیبهشت، نبش 20 متری سینما سعدی، ساختمان پزشکان پرند، طبقه 2، واحد 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب,مشاوره تلفنی,مشاوره متنی مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احمد اکبری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 07132319370 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احمد اکبری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احمد اکبری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احمد اکبری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احمد اکبری متخصص عمومی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احمد اکبری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.