مهری دانشمندی

مهری دانشمندی

کارشناس ارشد روانشناسی

کارشناس ارشد روانشناسی کودکان استثنایی
کرج - تهران

کد نظام پزشکی

ر-35336

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس ارشد روانشناسی

اطلاعات مطب بلوار طالقانی شمالی

آدرس:

کرج ، بلوار طالقانی شمالی، روبروی گل رز، کوچه نعمت اللهی، پلاک 10، واحد 18، طبقه 5، کلینیک بینش

تلفن:09036411225

اطلاعات مطب میدان سپاه

آدرس:

کرج، جهانشهر، میدان سپاه، بلوار جمهوری، نبش بن بست غزال، ساختمان فاتح، طبقه4، واحد10، کلینیک سامان

تلفن:09022357990

اطلاعات مطب خیابان گیشا

آدرس:

تهران، خیابان گیشا، کوچه 14، پلاک6، طبقه اول، واحد2، کلینیک خورشید

تلفن:09022357990

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران مهری دانشمندی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب بلوار طالقانی شمالی
مطب میدان سپاه
مطب خیابان گیشا
مهری دانشمندی
مهری دانشمندی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت مهری دانشمندی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مهری دانشمندی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد مهری دانشمندی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت مهری دانشمندی چقدر است؟
هزینه ویزیت مهری دانشمندی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل مهری دانشمندی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب مهری دانشمندی کجا است؟
دکترمهری دانشمندی مطب بلوار طالقانی شمالی و مطب میدان سپاه و مطب خیابان گیشا مطب در 3 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب مهری دانشمندی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا مهری دانشمندی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مهری دانشمندی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
مهری دانشمندی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مهری دانشمندی متخصص روانشناسی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد مهری دانشمندی چه زمانی است؟
دکتر مهری دانشمندی از روز پنجشنبه 17 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل مهری دانشمندی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از مهری دانشمندی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به مهری دانشمندی رای داده‌اند. میانگین امتیازی مهری دانشمندی 0 از 5 است.

درباره مهری دانشمندیدکترمهری دانشمندی mehri daneshmandi از دکترهای متخصص روانشناسی کرج هستند. مطب مهری دانشمندی در کرج ، بلوار طالقانی شمالی، روبروی گل رز، کوچه نعمت اللهی، پلاک 10، واحد 18، طبقه 5، کلینیک بینش واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب مهری دانشمندی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09036411225 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام مهری دانشمندی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی مهری دانشمندی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط مهری دانشمندی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از مهری دانشمندی متخصص روانشناسی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله روانشناسی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد مهری دانشمندی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.