دکتر اعظم علی اکبریان

دکتر اعظم علی اکبریان

تخصص زنان، زایمان و نازایی

اصفهان

کد نظام پزشکی

25829
%100
پیشنهاد(از 1 کاربر)

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر اعظم علی اکبریان را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر اعظم علی اکبریان بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 1 کاربر)

%100
1 کاربر از 1 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  0 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  1 نفر

نظرات

عزت
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

من جلسه اول بود که رفتم پیششون وهنوز اتفاق دلخواهم رخ نداده اما همینکه بین پزشکانی که تاکنون رفتم خیلی وقت برام گذاشتم ومشکلاتم را با تمامی مدارک پزشکی رویت کردند وباعث دلگرمی شدن سپاسگذارم

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر اعظم علی اکبریانسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر اعظم علی اکبریان را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر اعظم علی اکبریان نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر اعظم علی اکبریان در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر اعظم علی اکبریان چقدر است؟
هزینه ویزیت اعظم علی اکبریان با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم علی اکبریان می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر اعظم علی اکبریان کجا است؟
دکتر اعظم علی اکبریان 1 مطب در مطب خیابان شمس آبادی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر اعظم علی اکبریان را ببینید.
+
آیا دکتر اعظم علی اکبریان امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم علی اکبریان در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر اعظم علی اکبریان در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر اعظم علی اکبریان متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر اعظم علی اکبریان چه زمانی است؟
دکتر اعظم علی اکبریان از روز سه شنبه 11 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر اعظم علی اکبریان در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر اعظم علی اکبریان چقدر است؟
تا کنون 1 نفر به دکتر اعظم علی اکبریان رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر اعظم علی اکبریان 5 از 5 است.

درباره دکتر اعظم علی اکبریاندکتر اعظم علی اکبریان dr azam ali akbariyan از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر اعظم علی اکبریان در مطب خیابان شمس آبادی،چهار راه قصر،ساختمان قمر الدوله ، طبقه 2 واحد 208 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر اعظم علی اکبریان می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09037547284 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر اعظم علی اکبریان و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر اعظم علی اکبریان هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر اعظم علی اکبریان فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر اعظم علی اکبریان متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر اعظم علی اکبریان مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.