%98
پیشنهاد(از 84 کاربر)

کد نظام پزشکی

91489

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی

اطلاعات مطب خیابان شمس آبادی

آدرس:

اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع زرین، طبقه زیر زمین

تلفن:03132354323

اطلاعات مطب خیابان شریعتی

آدرس:

خمینی شهر، خیابان شریعتی جنوبی، روبروی بانک سینا، ساختمان آویژه، طبقه زیرزمین

تلفن:03133635944

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر خدیجه علی تبار را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر خدیجه علی تبار بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 84 کاربر)

%98
82 کاربر از 84 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  26 نفر
 • 15-45 دقیقه
  36 نفر
 • 45-90 دقیقه
  12 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  10 نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شمس آبادی
ملاحظات

لطفا در صورت عدم مراجعه نوبت خود را قبل از وقت مقرر کنسل فرمایید.همچنین حتما در زمان نوبت خود در مطب حضور داشته باشید در صورت تاخیر در مراجعه نوبت شما لغو می گردد.

مطب خیابان شریعتی
ملاحظات

لطفا در صورت عدم مراجعه نوبت خود را قبل از وقت مقرر کنسل فرمایید .همچنین حتما در زمان نوبت خود در مطب حضور داشته باشید در صورت تاخیر در مراجعه نوبت شما لغو می گردد.

🔴*تذکر مهم* زمان انتخابی شما ، ساعت مراجعه به مطب میباشد نه زمان ملاقات با پزشک . زمان ملاقات توسط منشی مطب برنامه ریزی خواهد شد که بسته به شرایط مطب ممکن است با تاخیر انجام شود .

دکتر خدیجه علی تبار
دکتر خدیجه علی تبار

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر خدیجه علی تبار را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر خدیجه علی تبار نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر خدیجه علی تبار در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر خدیجه علی تبار چقدر است؟
هزینه ویزیت خدیجه علی تبار با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه علی تبار می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر خدیجه علی تبار کجا است؟
دکترخدیجه علی تبار مطب خیابان شمس آبادی و مطب خیابان شریعتی مطب در 2 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر خدیجه علی تبار، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر خدیجه علی تبار امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه علی تبار در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر خدیجه علی تبار در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر خدیجه علی تبار متخصص زنان، زایمان و نازایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر خدیجه علی تبار چه زمانی است؟
دکتر خدیجه علی تبار از روز شنبه 12 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر خدیجه علی تبار در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر خدیجه علی تبار چقدر است؟
تا کنون 84 نفر به دکتر خدیجه علی تبار رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر خدیجه علی تبار 5 از 5 است.

درباره دکتر خدیجه علی تباردکترخدیجه علی تبار dr khadije ali tabar از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی اصفهان هستند. مطب دکتر خدیجه علی تبار در اصفهان، خیابان شمس آبادی، چهارراه قصر، مجتمع زرین، طبقه زیر زمین واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر خدیجه علی تبار می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132354323 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر خدیجه علی تبار و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر خدیجه علی تبار هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر خدیجه علی تبار فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر خدیجه علی تبار متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر خدیجه علی تبار مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.