دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
دکترتو در ایام نوروز همراه شماست. نوبت بگیرید
%86
پیشنهاد(از 7 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص زنان، زایمان و نازایی
 • فلوشیپ آنکولوژی و سرطان زنان

اطلاعات جهانبانی

آدرس:

مشهد، خیابان جهانبانی، سه راه جم، ساختمان پزشکان جم، شماره 199

تلفن:05138529618

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر منصوره متقی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر منصوره متقی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 7 کاربر)

%86
6 کاربر از 7 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  1 نفر
 • 15-45 دقیقه
  3 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  3 نفر

نظرات

لیلی
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

پزشک بسیار خوش اخلاق و صبوری هستند

مهری
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالیههههه من پارسال عمل هیستروکتومی داشتم وخیلی حساس بودم بابت انتخاب دکترم ولی ایشون فوق العاده کارشون انجام دادند و از عملم خیلی راضیم و الان هم به همه میگم برن پیش ایشون.

سارا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 15-45 دقیقه

عالی هستند

زینب
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

بسیاااااار بسیار عالی هستن ایشون با صبر و حوصله و متخصص واقعی هستن بسیار عالی بود تحت درمان ایشون هستم

زهرا
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: بیش از 90 دقیقه

نوبت اولم بود که مراجعه میکردم خانم دکتر خیلی باحوصله و خوش اخلاق و مهربون

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر منصوره متقی
رزرو آنلاین نوبت
نوبت مطب جهانبانی
مشهد - مشهد، خیابان جهانبانی، سه راه جم، ساختمان پزشکان جم، شماره 199


سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر منصوره متقی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر منصوره متقی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر منصوره متقی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر منصوره متقی چقدر است؟
هزینه ویزیت منصوره متقی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره متقی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر منصوره متقی کجا است؟
دکتر منصوره متقی 1 مطب در جهانبانی دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر منصوره متقی را ببینید.
+
آیا دکتر منصوره متقی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره متقی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر منصوره متقی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر منصوره متقی متخصص زنان، زایمان و نازایی و آنکولوژی و سرطان زنان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر منصوره متقی چه زمانی است؟
دکتر منصوره متقی از روز دوشنبه 14 فروردین بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر منصوره متقی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر منصوره متقی چقدر است؟
تا کنون 7 نفر به دکتر منصوره متقی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر منصوره متقی 5 از 5 است.
درباره دکتر منصوره متقی


دکتر منصوره متقی dr mansoureh mottaqi از دکترهای متخصص زنان، زایمان و نازایی مشهد هستند. مطب دکتر منصوره متقی در مشهد، خیابان جهانبانی، سه راه جم، ساختمان پزشکان جم، شماره 199 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر منصوره متقی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 05138529618 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر منصوره متقی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر منصوره متقی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر منصوره متقی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر منصوره متقی متخصص زنان، زایمان و نازایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله زنان، زایمان و نازایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر منصوره متقی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.