%۱۰۰
پیشنهاد(از ۴ کاربر)

درباره‌ی پزشک

آدرس اینستاگرام: dr.shahdakdadashpour 

کد نظام پزشکی

۷۵۵۶۷

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص داخلی
 • فوق تخصص کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان)

اطلاعات مطب چهارراه پاسداران

آدرس:

تهران، چهارراه پاسداران، ابتدای خیابان دولت، نبش کوچه نوباوه، ساختمان صبا، طبقه همکف

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر شهدک داداش پور را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر شهدک داداش پور بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۴ کاربر)

%۱۰۰
۴ کاربر از ۴ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۳ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب چهارراه پاسداران
ملاحظات

مراجعین محترم توجه نمایید، زمان انتظار شما در مطب به دلیل روند درمان غیرقابل پیش بینی است. لطفا صبور باشید. زمان انتخابی شما، ساعت مراجعه به مطب می باشد نه زمان ملاقات با پزشک.

دکتر شهدک داداش پور
دکتر شهدک داداش پور

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر شهدک داداش پور را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شهدک داداش پور نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر شهدک داداش پور در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر شهدک داداش پور چقدر است؟
هزینه ویزیت شهدک داداش پور با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر شهدک داداش پور می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر شهدک داداش پور کجا است؟
دکتر شهدک داداش پور 1 مطب در مطب چهارراه پاسداران دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر شهدک داداش پور، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر شهدک داداش پور امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شهدک داداش پور در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر شهدک داداش پور در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شهدک داداش پور متخصص داخلی و کلیه بزرگسالان (نفرولوژی بزرگسالان) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر شهدک داداش پور چه زمانی است؟
دکتر شهدک داداش پور از روز چهارشنبه 6 مهر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر شهدک داداش پور در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر شهدک داداش پور چقدر است؟
تا کنون 4 نفر به دکتر شهدک داداش پور رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر شهدک داداش پور 5 از 5 است.

درباره دکتر شهدک داداش پوردکتر شهدک داداش پور dr shahdok dadashpor از دکترهای متخصص تخصص داخلی تهران هستند. مطب دکتر شهدک داداش پور در تهران، چهارراه پاسداران، ابتدای خیابان دولت، نبش کوچه نوباوه، ساختمان صبا، طبقه همکف واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر شهدک داداش پور می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09013587061 , 02122797331 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر شهدک داداش پور و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر شهدک داداش پور هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر شهدک داداش پور فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر شهدک داداش پور تخصص داخلی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص داخلی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر شهدک داداش پور مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.