دکتر سید محمدجواد عماد

دکتر سید محمدجواد عماد

تخصص چشم پزشکی

کرمان
%۹۶
پیشنهاد(از ۲۲ کاربر)

درباره‌ی پزشک

دارای بورد تخصصی

مشاوره- معاینه- درمان

کد نظام پزشکی

۱۲۳۵۲

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص چشم پزشکی

اطلاعات مطب خیابان شفا

آدرس:

کرمان، خیابان شفا، مجتمع پزشکان شفا، طبقه 2، واحد 2057

بیمه های طرف قرارداد

 • تامین اجتماعی
 • بانک سپه
 • بانک صادرات

تجربیات کاربران

در ادامه می توانید تجربه مراجعه کاربران دیگر را به دکتر سید محمدجواد عماد بخوانید. این نظرات فقط تجربه کاربرانی است که پیشتر از طریق دکترتو از این پزشک نوبت گرفته اند و به فرم نظرخواهی پاسخ داده اند.

میانگین نظرات(از ۲۲ کاربر)

%۹۶
۲۱ کاربر از ۲۲ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۱ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۱۰ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۱ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۰ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان شفا
ملاحظات

نوبت گرفته شده بابت حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی مشخص می شود.

دکتر سید محمدجواد عماد
دکتر سید محمدجواد عماد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سید محمدجواد عماد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سید محمدجواد عماد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سید محمدجواد عماد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سید محمدجواد عماد چقدر است؟
هزینه ویزیت سید محمدجواد عماد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدجواد عماد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سید محمدجواد عماد کجا است؟
دکتر سید محمدجواد عماد 1 مطب در مطب خیابان شفا دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر سید محمدجواد عماد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر سید محمدجواد عماد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدجواد عماد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سید محمدجواد عماد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سید محمدجواد عماد متخصص چشم پزشکی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سید محمدجواد عماد چه زمانی است؟
دکتر سید محمدجواد عماد از روز شنبه 29 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سید محمدجواد عماد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سید محمدجواد عماد چقدر است؟
تا کنون 22 نفر به دکتر سید محمدجواد عماد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سید محمدجواد عماد 5 از 5 است.

درباره دکتر سید محمدجواد عماد

دکتر سید محمدجواد عماد dr seyyed mohammad javad emad از دکترهای متخصص تخصص چشم پزشکی کرمان هستند. مطب دکتر سید محمدجواد عماد در کرمان، خیابان شفا، مجتمع پزشکان شفا، طبقه 2، واحد 2057 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سید محمدجواد عماد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03432478159-09363675195 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سید محمدجواد عماد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سید محمدجواد عماد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سید محمدجواد عماد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سید محمدجواد عماد تخصص چشم پزشکی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص چشم پزشکی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سید محمدجواد عماد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.