تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر محمدتقی ایمانی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

انتخاب نوع نوبت‌گیری از دکتر محمدتقی ایمانیسوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر محمدتقی ایمانی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر محمدتقی ایمانی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر محمدتقی ایمانی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر محمدتقی ایمانی چقدر است؟
هزینه ویزیت محمدتقی ایمانی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی ایمانی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر محمدتقی ایمانی کجا است؟
دکتر محمدتقی ایمانی 1 مطب در مطب بزرگراه مدرس دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر محمدتقی ایمانی را ببینید.
+
آیا دکتر محمدتقی ایمانی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی ایمانی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر محمدتقی ایمانی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر محمدتقی ایمانی متخصص جراحی عمومی و جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر محمدتقی ایمانی چه زمانی است؟
دکتر محمدتقی ایمانی از روز دوشنبه 24 بهمن بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر محمدتقی ایمانی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر محمدتقی ایمانی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر محمدتقی ایمانی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر محمدتقی ایمانی 0 از 5 است.

درباره دکتر محمدتقی ایمانیدکتر محمدتقی ایمانی dr mohammad taghi imani از دکترهای متخصص جراحی عمومی تهران هستند. مطب دکتر محمدتقی ایمانی در تهران، بزرگراه مدرس به سمت شمالی، ورودی الهیه، آفریقای شمالی، بعد از گلپاد، پلاک 9، طبقه 3 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر محمدتقی ایمانی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122651849-02122651848 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر محمدتقی ایمانی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر محمدتقی ایمانی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر محمدتقی ایمانی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر محمدتقی ایمانی متخصص جراحی عمومی و فوق تخصص جراحی پلاستیک، ترمیمی و سوختگی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله جراحی عمومی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر محمدتقی ایمانی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.