فاطمه سادات پیغمبرزاده

فاطمه سادات پیغمبرزاده

کارشناس مامایی

تهران

کد نظام پزشکی

م-۱۳۱۹۳

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس مامایی

اطلاعات مطب خیابان جنت آباد شمالی

آدرس:

تهران، جنت آباد شمالی، انتهای گلزار غربی، بلوار مبعث، جنب داروخانه شریعتی

اطلاعات مطب بزرگراه نیایش

آدرس:

تهران، بزرگراه نیایش، بعد از سردار جنگل، لاین کندرو، بعد از پمب بنزین ایرانپارس، نبش خیابان شقایق ( جوانمرد)، ساختمان آموزشگاه زبان طبرستان، طبقه فوقانی داروخانه ایرانپارس

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان جنت آباد شمالی
مطب بزرگراه نیایش
فاطمه سادات پیغمبرزاده
فاطمه سادات پیغمبرزاده

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت فاطمه سادات پیغمبرزاده را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر فاطمه سادات پیغمبرزاده نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد فاطمه سادات پیغمبرزاده در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت فاطمه سادات پیغمبرزاده چقدر است؟
هزینه ویزیت فاطمه سادات پیغمبرزاده با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل فاطمه سادات پیغمبرزاده می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب فاطمه سادات پیغمبرزاده کجا است؟
دکتر فاطمه سادات پیغمبرزاده 2 مطب در مطب خیابان جنت آباد شمالی و مطب بزرگراه نیایش دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب فاطمه سادات پیغمبرزاده، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا فاطمه سادات پیغمبرزاده امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر فاطمه سادات پیغمبرزاده در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
فاطمه سادات پیغمبرزاده در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر فاطمه سادات پیغمبرزاده متخصص مامایی هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد فاطمه سادات پیغمبرزاده چه زمانی است؟
دکتر فاطمه سادات پیغمبرزاده از روز سه شنبه 25 مرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل فاطمه سادات پیغمبرزاده در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از فاطمه سادات پیغمبرزاده چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به فاطمه سادات پیغمبرزاده رای داده‌اند. میانگین امتیازی فاطمه سادات پیغمبرزاده 0 از 5 است.

درباره فاطمه سادات پیغمبرزاده

فاطمه سادات پیغمبرزاده fatemeh sadat peighambarzadeh از دکترهای متخصص تخصص مامایی تهران هستند. مطب فاطمه سادات پیغمبرزاده در تهران، جنت آباد شمالی، انتهای گلزار غربی، بلوار مبعث، جنب داروخانه شریعتی واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب فاطمه سادات پیغمبرزاده می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02144829742 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام فاطمه سادات پیغمبرزاده و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی فاطمه سادات پیغمبرزاده هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط فاطمه سادات پیغمبرزاده فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از فاطمه سادات پیغمبرزاده تخصص مامایی نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه استفاده کنید. البته در تمام مواقع نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی و آنلاین می‌تواند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد.

دکترتو میزبان بیشتر از ۱۰۰۰۰ پزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مامایی در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد فاطمه سادات پیغمبرزاده مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.