کد نظام پزشکی

ت-8263

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • کارشناس تغذیه

اطلاعات مطب خیابان هشت بهشت

آدرس:

اصفهان، ، انتهای خیابان هشت بهشت غربی، نرسیده به نشاط، مجتمع پردیس ، طبقه 4 ، واحد 46

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران شبنم جمشیدی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان هشت بهشت

مشاوره تلفنی

برای مشاوره تلفنی با شبنم جمشیدی، زمان مورد نظر خود را انتخاب کنید و نوبت بگیرید. در زمان نوبت، تماس به شکل اتوماتیک برقرار می‌شود.

شبنم جمشیدی
شبنم جمشیدی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت شبنم جمشیدی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر شبنم جمشیدی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد شبنم جمشیدی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت شبنم جمشیدی چقدر است؟
هزینه ویزیت شبنم جمشیدی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل شبنم جمشیدی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب شبنم جمشیدی کجا است؟
دکترشبنم جمشیدی مطب خیابان هشت بهشت مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب شبنم جمشیدی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا شبنم جمشیدی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر شبنم جمشیدی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
شبنم جمشیدی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر شبنم جمشیدی متخصص تغذیه هستند و در زمینه‌های مشاوره تلفنی و نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد شبنم جمشیدی چه زمانی است؟
دکتر شبنم جمشیدی از روز دوشنبه 14 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل شبنم جمشیدی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از شبنم جمشیدی چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به شبنم جمشیدی رای داده‌اند. میانگین امتیازی شبنم جمشیدی 0 از 5 است.

درباره شبنم جمشیدیدکترشبنم جمشیدی shabnam jamshidi از دکترهای متخصص تغذیه اصفهان هستند. مطب شبنم جمشیدی در اصفهان، ، انتهای خیابان هشت بهشت غربی، نرسیده به نشاط، مجتمع پردیس ، طبقه 4 ، واحد 46 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های مشاوره تلفنی,مشاوره متنی,نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب شبنم جمشیدی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02191006030 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام شبنم جمشیدی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی شبنم جمشیدی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط شبنم جمشیدی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از شبنم جمشیدی متخصص تغذیه نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تغذیه در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد شبنم جمشیدی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.