دکتر سعیده آذری

دکتر سعیده آذری

تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

تبریز

کد نظام پزشکی

109453
%100
پیشنهاد(از 2 کاربر)

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص بیماری های عفونی و گرمسیری

اطلاعات مطب خیابان 17 شهریور

آدرس:

تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغشمال، ساختمان آپادانا، طبقه 6

تلفن:04135573302

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر سعیده آذری را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر سعیده آذری بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از 2 کاربر)

%100
2 کاربر از 2 کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • 0-15 دقیقه
  2 نفر
 • 15-45 دقیقه
  0 نفر
 • 45-90 دقیقه
  0 نفر
 • بیش از 90 دقیقه
  0 نفر

نظرات

بتول
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

بدلیل تحویل گرفتن مریض و پرس و جو کردن در مورد وضعیت شخص

محمود
نوبت گرفته از دکترتو
این پزشک را پیشنهاد می‌کنم
زمان انتظار: 0-15 دقیقه

با اخلاق و تشخیص عالی

انتخاب نوع نوبت گیری از دکتر سعیده آذری
نوبت مطب خیابان 17 شهریور
رزرو آنلاین نوبت
تبریز - تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغشمال، ساختمان آپادانا، طبقه 6
اولین نوبت خالی: شنبه 20 خرداد ساعت 17:00
نوبت بگیرید

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر سعیده آذری را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر سعیده آذری نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر سعیده آذری در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر سعیده آذری چقدر است؟
هزینه ویزیت سعیده آذری با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده آذری می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر سعیده آذری کجا است؟
دکتر سعیده آذری 1 مطب در مطب خیابان 17 شهریور دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب، پروفایل دکتر سعیده آذری را ببینید.
+
آیا دکتر سعیده آذری امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده آذری در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر سعیده آذری در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر سعیده آذری متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر سعیده آذری چه زمانی است؟
دکتر سعیده آذری از روز شنبه 20 خرداد بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر سعیده آذری در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر سعیده آذری چقدر است؟
تا کنون 2 نفر به دکتر سعیده آذری رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر سعیده آذری 5 از 5 است.

درباره دکتر سعیده آذریدکتر سعیده آذری dr saeideh azari از دکترهای متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری تبریز هستند. مطب دکتر سعیده آذری در تبریز، خیابان 17 شهریور جدید، نرسیده به چهارراه باغشمال، ساختمان آپادانا، طبقه 6 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر سعیده آذری می‌توانید از شماره تماس‌(های) 04135573302 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر سعیده آذری و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر سعیده آذری هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر سعیده آذری فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر سعیده آذری متخصص بیماری های عفونی و گرمسیری نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله بیماری های عفونی و گرمسیری در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر سعیده آذری مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.