%۱۰۰
پیشنهاد(از ۳۰ کاربر)

کد نظام پزشکی

۱۰۶۷۱۹

تخصص و فوق تخصص‌ها

 • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب خیابان زند

آدرس:

شیراز، خیابان زند، بین خیابان شهید عبائیان و هتل پارس، جنب فرش فروشی مشهد ، ساختمان ولیعصر، طبقه 5

اطلاعات درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز

آدرس:

شیراز، میدان مطهری ابتدای، بلوار مطهری جنوبی، جنب مرکز خرید الهیه، درمانگاه رضوان

تجربیات کاربران

در ادامه می‌توانید تجربه مراجعه‌ی کاربران دیگر به دکتر احسان یعقوبی را بخوانید.در صورتی که شما هم از بیماران دکتر احسان یعقوبی بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

میانگین نظرات(از ۳۰ کاربر)

%۱۰۰
۳۰ کاربر از ۳۰ کاربر این پزشک را پیشنهاد می‌کنند.
زمان انتظار در مطب
 • ۰-۱۵ دقیقه
  ۱۵ نفر
 • ۱۵-۴۵ دقیقه
  ۸ نفر
 • ۴۵-۹۰ دقیقه
  ۵ نفر
 • بیش از ۹۰ دقیقه
  ۲ نفر
Loading...Loading...

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان زند
ملاحظات

نوبت گرفته شده زمان حضور شما در مطب می باشد و زمان ویزیت شما توسط منشی برنامه ریزی می شود.

درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز
دکتر احسان یعقوبی
دکتر احسان یعقوبی

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر احسان یعقوبی را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر احسان یعقوبی نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر احسان یعقوبی در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر احسان یعقوبی چقدر است؟
هزینه ویزیت احسان یعقوبی با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان یعقوبی می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر احسان یعقوبی کجا است؟
دکتر احسان یعقوبی 2 مطب در مطب خیابان زند و درمانگاه تخصصی و شبانه روزی رضوان شیراز دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر احسان یعقوبی، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر احسان یعقوبی امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر احسان یعقوبی در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر احسان یعقوبی در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر احسان یعقوبی متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر احسان یعقوبی چه زمانی است؟
نوبت‌های آزاد دکتر احسان یعقوبی تمام شده است. با مراجعه به پروفایل دکتر احسان یعقوبی در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر احسان یعقوبی چقدر است؟
تا کنون 30 نفر به دکتر احسان یعقوبی رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر احسان یعقوبی 5 از 5 است.

درباره دکتر احسان یعقوبیدکتر احسان یعقوبی dr ehsan yaghobi از دکترهای متخصص تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) شیراز هستند. مطب دکتر احسان یعقوبی در شیراز، خیابان زند، بین خیابان شهید عبائیان و هتل پارس، جنب فرش فروشی مشهد ، ساختمان ولیعصر، طبقه 5 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر احسان یعقوبی می‌توانید از شماره تماس‌(های) 09177271703 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر احسان یعقوبی و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر احسان یعقوبی هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر احسان یعقوبی فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر احسان یعقوبی تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، با مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۳۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر احسان یعقوبی مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.