کد نظام پزشکی

94110

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص مغز و اعصاب (نورولوژی)

اطلاعات مطب زعفرانیه

آدرس:

تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، ابتدای خیابان ب پلاک 33 واحد 4

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر تیفا یکتانژاد بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب زعفرانیه
دکتر تیفا یکتانژاد
دکتر تیفا یکتانژاد

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر تیفا یکتانژاد را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر تیفا یکتانژاد نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر تیفا یکتانژاد در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر تیفا یکتانژاد چقدر است؟
هزینه ویزیت تیفا یکتانژاد با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر تیفا یکتانژاد می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر تیفا یکتانژاد کجا است؟
دکترتیفا یکتانژاد مطب زعفرانیه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر تیفا یکتانژاد، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر تیفا یکتانژاد امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر تیفا یکتانژاد در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر تیفا یکتانژاد در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر تیفا یکتانژاد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر تیفا یکتانژاد چه زمانی است؟
دکتر تیفا یکتانژاد از روز سه شنبه 15 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر تیفا یکتانژاد در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر تیفا یکتانژاد چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر تیفا یکتانژاد رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر تیفا یکتانژاد 0 از 5 است.

درباره دکتر تیفا یکتانژاددکترتیفا یکتانژاد dr tifa yektanezhad از دکترهای متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) تهران هستند. مطب دکتر تیفا یکتانژاد در تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، ابتدای خیابان ب پلاک 33 واحد 4 واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر تیفا یکتانژاد می‌توانید از شماره تماس‌(های) 02122186408 , 09022322626 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر تیفا یکتانژاد و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر تیفا یکتانژاد هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر تیفا یکتانژاد فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر تیفا یکتانژاد متخصص مغز و اعصاب (نورولوژی) نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله مغز و اعصاب (نورولوژی) در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر تیفا یکتانژاد مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.