درباره‌ی پزشک

خدمات تخصصی و درمانی که در مطب ارائه می شود:

سوراخ کردن گوش با دستگاه بدون خونریزی و درد

کد نظام پزشکی

119904

تخصص و فوق تخصص‌ها

  • تخصص کودکان و نوزادان

اطلاعات مطب خیابان آمادگاه

آدرس:

اصفهان، خیابان آمادگاه، چهارراه باغ گل دسته، ساختمان پزشکان، ورودی اول، طبقه سوم

تلفن:03132241960

بیمه های طرف قرارداد

  • تامین اجتماعی
  • سلامت
  • نیروهای مسلح

تجربیات کاربران

در صورتی که شما هم از بیماران دکتر مریم بکتاش بوده‌اید می‌توانید نظر خود را ثبت کنید.

نوبت دهی مطب

همین حالا اینترنتی نوبت بگیرید و در زمان نوبت به مطب پزشک مراجعه کنید.

مطب خیابان آمادگاه
دکتر مریم بکتاش
دکتر مریم بکتاش

سوالات متداول

+
چطور می‌توانم نوبت دکتر مریم بکتاش را از دکترتو بگیرم و ویزیت شوم؟
در دکترتو می‌توانید در سریع‌ترین زمان از دکتر مریم بکتاش نوبت حضوری و مشاوره آنلاین پزشکی (تلفنی و متنی) بگیرید. امکان مشاهده تمام نوبت‌های آزاد دکتر مریم بکتاش در دکترتو فراهم است.
+
هزینه ویزیت دکتر مریم بکتاش چقدر است؟
هزینه ویزیت مریم بکتاش با توجه به نوع نوبتی که از ایشان می‌گیرید (نوبت حضوری، مشاوره تلفنی، مشاوره متنی) متغیر است. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم بکتاش می‌توانید هزینه دقیق ویزیت دکتر را ببینید.
+
آدرس مطب دکتر مریم بکتاش کجا است؟
دکترمریم بکتاش مطب خیابان آمادگاه مطب در 1 دارند. برای دیدن اطلاعات کامل مطب دکتر مریم بکتاش، پروفایل دکتر را ببینید.
+
آیا دکتر مریم بکتاش امکان مشاوره آنلاین دارد؟
با مراجعه به پروفایل دکتر مریم بکتاش در صورت فعال بودن مشاوره آنلاین می‌توانید تلفنی یا به صورت متنی مشاوره پزشکی دریافت کنید.
+
دکتر مریم بکتاش در کدام زمینه‌های پزشکی بیمار می‌پذیرد؟
دکتر مریم بکتاش متخصص کودکان و نوزادان هستند و در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه کنندگان را ویزیت می‌کند.
+
نزدیک‌ترین نوبت آزاد دکتر مریم بکتاش چه زمانی است؟
دکتر مریم بکتاش از روز چهارشنبه 9 آذر بیمار جدید می‌پذیرند. با مراجعه به پروفایل دکتر مریم بکتاش در دکترتو می‌توانید اطلاعات دقیق‌تری به دست بیاورید.
+
میزان رضایت مراجعه‌کنندگان از دکتر مریم بکتاش چقدر است؟
تا کنون 0 نفر به دکتر مریم بکتاش رای داده‌اند. میانگین امتیازی دکتر مریم بکتاش 0 از 5 است.

درباره دکتر مریم بکتاشدکترمریم بکتاش dr maryam baktash از دکترهای متخصص کودکان و نوزادان اصفهان هستند. مطب دکتر مریم بکتاش در اصفهان، خیابان آمادگاه، چهارراه باغ گل دسته، ساختمان پزشکان، ورودی اول، طبقه سوم واقع شده است. ایشان در زمینه‌های نوبت دهی مطب مراجعه‌کنندگان را ویزیت می‌کنند. برای تماس با مطب دکتر مریم بکتاش می‌توانید از شماره تماس‌(های) 03132241960 استفاده کنید. همچنین در صورت نیاز به آدرس صفحه اینستاگرام دکتر مریم بکتاش و کانال تلگرام ایشان و وب سایت اینترنتی دکتر هم می‌توانید به پروفایل دکتر سر بزنید. عکس و بیوگرافی دکتر مریم بکتاش هم در پروفایل ایشان قابل مشاهده است.

برای مراجعه‌کنندگان برخی از دکترهای دکترتو، امکان ویزیت شدن با استفاده از انواع بیمه‌های درمانی پایه از جمله بیمه تامین اجتماعی، خدمات درمانی، نیروهای مسلح، سلامت ایرانیان و سایر انواع بیمه‌های پایه فراهم است. همچنین بنا به درخواست مراجعه‌کننده و در صورت وجود این امکان از سمت پزشک، امکان صدور معرفی‌نامه بیمه تکمیلی هم وجود دارد.

با اجرایی شدن کامل قانون نسخه‌نویسی الکترونیک، امکان صدور نسخه الکترونیک برای دکترها، از جمله توسط دکتر مریم بکتاش فراهم می‌شود. استفاده کردن از خدمات نسخه‌نویسی الکترونیک ، مشروط به صلاحدید و تشخیص شخص پزشک است.

با استفاده از دکترتو می‌توانید از دکتر مریم بکتاش متخصص کودکان و نوزادان نوبت اینترنتی بگیرید. نوبت اینترنتی در دکترتو به روش‌های نوبت‌دهی حضوری، مشاوره آنلاین (تلفنی، متنی و ویدیویی) قابل انجام است. در صورت نیاز به ویزیت حضوری پزشک می‌توانید از امکان مسیریابی روی نقشه (گوگل مپس، ویز، نشان و موارد مشابه) استفاده کنید. البته همیشه نیازی به ویزیت حضوری توسط پزشک وجود ندارد و در بسیاری از موارد، مشاوره تلفنی با پزشک و آنلاین می‌توانند راه‌حل مناسبی قبل از مراجعه حضوری به پزشک باشد. .
دکترتو میزبان بیشتر از ۱۴۰۰۰ پزشک، پیراپزشک، روانشناس و متخصص درمانی از جمله کودکان و نوزادان در سراسر کشور است و با تسهیل نوبت‌دهی پزشکان سعی می‌کند سطح سلامت جامعه را ارتقا دهد. امکان ثبت نظر درباره هر پزشک برای مراجعه‌کننده فراهم شده است تا سایر مراجعه‌کنندگان قبل از ویزیت شدن، از نظرات در مورد دکتر مریم بکتاش مطلع شوند. با دکترتو به راحتی از تمام دکترهای ایران نوبت بگیرید.